PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > Artykuły > Inne

Artykuły: Inne

myPhone 1055 RETTO - test 10 grudnia 2010

Telefon myPhone 1055 RETTO to urządzenie skierowane do osób starszych, które nie mają ochoty gubić się w zawiłych systemach operacyjnych, ani telefonach naszpikowanych mnogimi funkcjami. Telefon ma im służyć do dzwonienia i czasem wysłania lub odebrania SMS`a. Dobrze jak będzie miał kilka dodatkowych atrybutów.

Nokia vs Samsung. Porównanie telefonów z matryca 3 Mpix (D900 i N80) 6 stycznia 2007

Postanowiłem zamiast standardowego testu użytkownika jak to robiłem wcześniej, napisać porównanie dwóch powiedzmy podobnych telefonów. Mianowicie dziś testujemy multimedialny model Nokii o symbolu N80, oraz jeden z telefonów Samsung o symbolu D900 należącego do rodziny telefonów serii Ultra.

Telefon marki Samsung, który miałem ogromna przyjemność używać przez ostatni czas był moim pierwszym telefonem tego producenta. Wcześniej kilka telefonów wpadło w moje ręce, ale tylko przy okazji napraw serwisowych. Jakoś produkty Samsunga nigdy wcześniej mnie do siebie nie przyciągały. Całkowicie inaczej jest w przypadku nowych telefonów serii Ultra. Tych telefonów po prostu nie da się nie zauważyć. Co do Nokii.. Jako wręcz uczuciowo związany z telefonami Nokia na model N80 czekałem bardzo niecierpliwie. Paczka z tą słuchawką została mi dostarczona jako pierwsza. Jakie wrażenia po otworzeniu każdego z kartoników? Jak najbardziej pozytywne, a przy tym całkowicie odmienne.