PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > Artykuły > LG

Artykuły: LG

Test LG Swift 7 26 stycznia 2011

LG Swift 7 to telefon o bardzo dużych możliwościach i naprawdę ładnym, ascetycznym wzornictwie. Już na pierwszy rzut oka widać, że producent będzie chciał z niego utworzyć flagową linię swoich urządzeń. Mnogość funkcji i prostota obsługi to niewątpliwy atut tej słuchawki. Wszystko to urozmaica najnowszy system operacyjny Windows Phone 7.

LG Prada - telefon czy gadżet? 7 stycznia 2008

LG KE850 – wspólne dziecko koncernu LG oraz znanego w świecie, włoskiego domu mody Prada. Urządzenie z założenia miało być niekonwencjonalne, ale także praktyczne. Postanowiliśmy sprawdzić jak się obsługuje dotykowy ekran i korzysta z opcji Prady.

LG KE970 Shine - Szlachetny blask 5 listopada 2007

Firma LG Electronics z każdym kwartałem umacnia swoją pozycję na polskim rynku telekomunikacyjnym. Coraz więcej operatorów na stałe wprowadza do swoich ofert promocyjnych telefony tej marki (np. KG800/KU800). Dzięki uprzejmości LG postanowiliśmy przetestować „blask” i odpowiedzieć na pytanie czy LG ma szanse cieszyć się popularnością polskich użytkowników na miarę dominatorów, jakim jest Nokia, Motorola czy Sony Ericsson.