PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 1,8 mln nowych użytkowników mobilnego Internetu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/1-8-mln-nowych-uzytkownikow-mobilnego-internetu-7380.html
QR Code
1,8 mln nowych użytkowników mobilnego Internetu

Piotr Baranowski, 4 maja 2010, 11:01
Tagi: internet mobilny, statystyki, Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE)

Na koniec 2009 roku liczba użytkowników korzystających z dostępu do Internetu szerokopasmowego przewodowego i bezprzewodowego łącznie wyniosła 7,3 mln. W ciągu roku liczba ta zwiększyła się o 1,8 mln użytkowników - informuje UKE.

Szybko przybywa użytkowników Internetu mobilnego. Według danych UKE na koniec 2009 roku aż 2,1 mln Polaków korzystała z Internetu mobilnego, co oznacza wzrost o 1 mln nowych użytkowników w ciągu roku. Z kolei w całym 2009 roku przybyło 800 tys. nowych użytkowników Internetu stacjonarnego - wzrost z 4,4 mln do 5,2 mln użytkowników.

reklama

Ostatnie opinie internautów

laszek 5.05.2010 @ 00:10
no to teraz będzie kolejny użytkownik mobilnego netu ponieważ wybrałem ofertę iPlusa :) mam świetny zasięg a do tego mega dużo dodatkowego transferu i to gratis :)
masny 5.05.2010 @ 13:38
Ja dopiero od pół roku mam iplusa i chyba nareszcie znalazłem właściwego dostawcę mobilnego neta. Żaden inny nie działał tak szybko a do tego bezawaryjnie.
jadeit 6.05.2010 @ 15:24
No nieźle - to chyba jednak prawda, że najwięcej osób na internet w Plusie, bo ja jestem kolejny, który korzysta właśnie z iPlusa. I nie mam zastrzeżeń. I nie potrzebuję kabla - zresztą u mnie na osiedlu go nie ma, a ja mam to gdzieć od kiedy mam iplusa.
kredka 17.05.2010 @ 01:16
jak proponują tak korzystne warunki to nic dziwnego, że ludzie do nich idą :) wiadomo, idzie się tam gdzie jest najlepiej, a iplusopobieracz jest mega opcją
rydem 23.05.2010 @ 13:22
no właśnie ja się z nimi niedawno związałem podpisując umowę i jest rewelacyjnie, bardzo dobry transfer i limit powyżej 100 GB, czego więcej chcieć ??
garet 30.05.2010 @ 23:13
myślę, że na to chwilę to bardzo dobra oferta. teraz pozostaje czekać jak limity całkowicie znikną
zazazel 31.05.2010 @ 18:48
Do całkowitego zniknięcia limitów to jeszcze daleko, ale dobrze że coś się dziej w tym kierunku. Ciekawe czy ktoś pójdzie za przykładem iplusa i też coś zmieni w swojej ofercie.
givynop 1.06.2010 @ 17:11
a mi się wydaję, że to właśnie Plus będzie pierwszym operatorem, który zlikwiduje limity całkowicie. mam nadzieje, że będzie to jak najszybciej

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16