PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 100 minut za 10 PLN w Sami Swoi

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/100-minut-za-10-pln-w-sami-swoi-3290.html
QR Code
100 minut za 10 PLN w Sami Swoi

Michał Gruszka, 6 lutego 2008, 11:07
Tagi: Plus, promocja, Sami Swoi

Wszyscy abonenci usługi Sami Swoi mogą skorzystać z nowej promocji na specjalny pakiet minut do wykorzystania w całej sieci Plus GSM oraz na numery stacjonarne. Warunkiem jest, aby abonent przynajmniej przez pół roku był użytkownikiem usługi Sami Swoi.

Pakiet 100 minut kosztuje 10 PLN. Aby kupić pakiet, wystarczy wybrać kod *121*11*09#. Aby sprawdzić liczbę minut, które pozostały z zakupionego pakietu oraz termin, do kiedy możesz je wykorzystać, należy wybrać kod *121#.

Promocja trwa do 15 kwietnia br. Kolejny pakiet można zakupić dopiero po upłynięciu terminu ważności poprzedniego pakietu (15 dni). Jednocześnie można mieć aktywowany tylko jeden pakiet.

Źródło: Telepolis

reklama

Ostatnie opinie internautów

benq 6.02.2008 @ 18:02
tak Ci (Plus) jednak zaczyna swoje żniwa... teraz pozostało im jeszcze przygotowanie promocji dla simplusowców. Kiedyś gdzieś czytałem że Sami Swoi miało przestać istnieć, a tutaj do dziś ma swoją działalność, ba nawet nie zapomniano o ludziach.
benq 6.02.2008 @ 18:06
zapomniałem dopisać. 100 minut za 10zł to trochę z cena przesadzili ;/ w taryfie simplus w tej samej cenie mamy 200 minut do wygadania... niezbyt wyszedł im ten popis, jednak ważnym jest że nie zapomieli by w Sami Swoi jakąś promocję zrobić...
paczek 7.02.2008 @ 02:10
benq, nie narzekaj. Jeśli użytkownikom Sami Swoi jest źle to dlaczego nadal w tym siedzą ? przecież mają możliwość migracji na Simplus czy też innej oferty pre-paid - oczywiście za zmianą numeru. I tak pewnie większość z tych użytkowników to osoby starsze, a po co mają sobie robić większe kombinacje ?
miś 7.02.2008 @ 16:37
Oferta jest spoko jednak ja wybrałem mixa ,ponieważ chciałem miec dobry telefon a 1zl, a poza tym jakoś bardzoej podchodzi mi oferta mixa.
dodo 8.02.2008 @ 18:24
no tak, pakiety teraz wszędzie dają i za podobne pieniądze. ten pakiet w SS wcale nie jest taki drogi, bo w TT czy play dają 30 minut za 6 zł, czyli 20gr za minutę. ale i tak simplus przoduje z tymi minutami po 4 grosze - najfajniejsza oferta na rynku.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16