PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 2000 nowych darmowych HotSpotów planowanych w Niemczech

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/2000-nowych-darmowych-hotspotow-planowanych-w-niemczech-1015.html
QR Code
2000 nowych darmowych HotSpotów planowanych w Niemczech

Piotr Baranowski, 9 maja 2007, 17:05
Tagi: free-hotspot.com, hot-spot, Internet, teleprofil, WLAN

free-hotspot.com i teleprofi zawierają umowę, by w ciągu 2007 roku znacznie zwiększyć ilość darmowych punktów dostępu do sieci WLAN.

free-hotspot.com, największa na świecie sieć DARMOWYCH hotspotów, i teleprofi, ogólnoniemiecka sieć sklepów z produktami i usługami telekomunikacyjnymi, połączyły siły, by poprawić dostępność do darmowego internetu w Niemczech. W ramach tego ambitnego programu, free-hotspot.com zamierza zainstalować do 2,000 dodatkowych, darmowych HotSpotów do końca roku 2007.

Sieć teleprofil stanowi ponad 600 wyspecjalizowanych w telekomunikacji sklepów, których sprzedawcy będą teraz mogli korzystać z darmowych hotspotów w swoim miejscu pracy, a także oferować je klientom jako część standartowej oferty teleprofilu. Teleprofil jest marką firmową NT plus, głównego dystrybutora produktów telekomunikacyjnych w Niemczech, sprzedającego swoją ofertę z pomocą 4000 wyspecjalizowanych dealerów w całym kraju.

Joe Brunoli, vice-prezydent market development we free-hotspot.com powiedział:

Przy wkraczaniu na nowy rynek, free-hotspot.com opiera się głównie na współpracy ze swoimi własnymi partnerami. Cieszymy się, że znaleźliśmy w teleprofil silnego partnera, z pomocą którego możemy szybko rozwinąć naszą sieć darmowych hotspotów w całym kraju. Chcemy, by już w tym roku niemieccy sprzedawcy z NT plus mogli oferować swoim klientom darmowe hotspoty. Mamy nadzieję znaleźć więcej takich partnerów w Europie.


Wigand Maethner, sales manager punktów sprzedaży w teleprofil powiedział:
Cieszymy się bardzo z tej współpracy. Dzięki ofercie free-hotspot.com, nasi sprzedawcy będą mieli do dyspozycji kolejne narzędzie pozwalające przyciągnąć uwagę klienta. Pomoże nam to w pozyskaniu nowych odbiorców w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Dzięki darmowemu dostępowi do internetu w sklepach, klienci zainteresowani zakupem urządzeń wymagających połączenia z siecią Wi-Fi, mogą je przetestować, zanim podejmą ostateczną decyzję. Co więcej, sklepy takie są idealnym miejscem dla osób, chcących posurfować po sieci, sprawdzić pocztę czy zwyczajnie cieszyć się darmowym internetem.

Partnerzy lokalni
Partnerzy free-hotspot.com zapewniają instalację, utrzymanie i serwis hotspotów. Firma oferuje również atrakcyjną prowizję z reklam nadawanych przez hotspoty. Free-hotspot.com dostarcza także materiały promocyjne takie jak prezentacja produktu i ulotki marketingowe, które pomogą w sprzedaży hotspotów.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 7 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości