PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 3 piękności od Nokii

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/3-pieknosci-od-nokii-4107.html
QR Code
3 piękności od Nokii

Michał Gruszka, 2 maja 2008, 11:25
Tagi: Nokia, nowy telefon

Firma Nokia przedstawiła dziś trio, łączące w sobie wyrafinowane piękno z najnowocześniejszymi funkcjami. Trzy telefony komórkowe: Nokia 6600 fold, Nokia 6600 slide i Nokia 3600 slide wyróżnia smukła obudowa, minimalistyczne wzornictwo oraz bogaty zestaw łatwych w użyciu funkcji.

Mikkel Drucker, dyrektor ds. urządzeń z kategorii Connect powiedział:

Istnieje duży popyt na telefony komórkowe łączące elegancję z nowoczesnymi funkcjami. Każdy z trzech zaprezentowanych dziś telefonów stanowi efekt nieco innego podejścia do projektowania. Wierzymy, że urządzenia te są piękne zarówno jeśli chodzi o ich wygląd, jak również działanie, a ponadto klient ma możliwość wyboru.

Nokia 6600 fold — Elegancja i wyrafinowanie

Wystarczy jeden przycisk, by elegancki telefon Nokia 6600 otworzył się, ukazując zaskakująco żywy i warazisty wyświetlacz OLED o przekątnej 2,13” i 16 milionach kolorów. Telefon ten z charakterystyczną, gładką obudową po otwarciu tworzy wygodny kontur. Gdy jest zamknięty, zachowuje subtelny i kompaktowy kształt. Błyszcząca powierzchnia telefonu Nokia 6600 fold ożywia się po dwukrotnym dotknięciu - wtedy to włącza się ukryty wyświetlacz zewnętrzny, pokazujący między innymi godzinę, nowe wiadomości czy nieodebrane połączenia.

Pomimo niewielkich rozmiarów Nokia 6600 fold kryje w sobie imponujący zestaw nowoczesnych funkcji. Zastosowana w nim technologia 3G umożliwia szybkie i łatwe udostępnianie zdjęć i nagrań wideo zrobionych wbudowanym aparatem o rozdzielczości 2 megapikseli z podwójną lampą LED, a także daje wygodny dostęp do serwisów internetowych, takich jak Yahoo! Go czy Flickr.

Nokia 6600 fold łatwo mieści się w kieszeni lub torebce, a szacunkowa cena tego telefonu — bez podatków
i dopłat — wynosi 275 euro.

Nokia 6600 slide — Kompaktowy i zrównoważony

Nokia 6600 slide to jeden z najmniejszych rozsuwanych telefonów Nokia, który płynnie otwiera się w dłoni. Błyszcząca obudowa z wysokiej jakości stali oraz aluminiowy klawisz centralny nadają telefonowi Nokia 6600 slide styl dyskretnej elegancji i prostoty. Umiejętnie dobrane funkcje tego telefonu są niezwykle zaawansowane, ale jednocześnie intuicyjne w obsłudze. Szybkie dwukrotne dotknięcie telefonu Nokia 6600 slide pozwala na wygodne wyświetlenie godziny, odłożenie alarmu budzika, a także wyciszenie lub odrzucenie połączenia.

Nokia 6600 slide wyposażona jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela, którym można robić wysokiej jakości zdjęcia i nagrania wideo oraz udostępniać je poprzez internet lub w wiadomości multimedialnej — bezpośrednio z menu aparatu. Dzięki wbudowanej aplikacji Nokia Maps, która może działać z opcjonalnym Modułem GPS Bluetooth Nokia LD-4W, można łatwo znaleźć drogę w obcym mieście. Dodatkowo można korzystać z usług nawigacji aktywowanej osobną licencją Plan dotarcia na miejsce wyświetlony będzie na dużym wyświetlaczu QVGA o przekątnej 2,2” i 16 milionach kolorów.

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 6600 slide to 250 euro bez podatków i dopłat.

Nokia 3600 slide — Nowoczesne połączenie

Nokia 3600 slide przyciąga uwagę gustownym połączeniem kolorów, materiałów i przyjemnych w dotyku wykończeń, a od strony użytkowej wyróżnia się pełnym zestawem najnowocześniejszych funkcji. Delikatny, ceramiczny lakier, metal, błyszczące powierzchnie i przenikające się kolory sprawiają, że urządzenie to jest przyjemne w dotyku i bardzo stylowe. Nokia 3600 slide to jednoczesnie pierwszy telefon Nokia z eliminacją hałasu otoczenia. Ma on także wbudowany odtwarzacz muzyczny, za pośrednictwem którego można posłuchać nawet 3000 piosenek zapisanych na opcjonalnej karcie microSD o pojemności 4 GB.

Niewielki i ergonomiczny telefon Nokia 3600 slide ma aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 megapiksela
z automatycznym ustawieniem ostrości i podwójną lampą błyskową LED. Można nim robić doskonałe zdjęcia
i nagrania wideo, nawet przy słabym oświetleniu. Nokia 3600 ma wyjście telewizyjne, dzięki czemu można szybko i łatwo wyświetlać zdjęcia i wideo na ekranie telewizora.

Właściciel Nokia 3600 slide doskonale zorientuje się w terenie dzięki aplikacji Nokia Maps, a także opcjonalnemu Modułowi GPS Bluetooth Nokia LD-4W. Aplikacja Nokia Maps zawiera informacje o ponad 15 milionach ciekawych miejscach, między innymi o restauracjach, sklepach i hotelach.

Szacunkowa cena detaliczna telefonu Nokia 3600 slide to 175 euro bez podatków i dopłat.

Z trzema zaprezentowanymi dziś telefonami działa lekki i niewielki zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-803. Jest on wygodny, a dzięki klasycznemu, eleganckiemu wzornictwu także przyjemny z wyglądu. Głośność zestawu Bluetooth Nokia BH-803 można łatwo regulować dotykiem

reklama

Ostatnie opinie internautów

AgusiaSs 28.05.2008 @ 19:34
Aaa tam... Nokia 3600 GÓRĄ
asfdg 19.12.2008 @ 18:09
dfghjthtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoaoaoaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 13 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości