PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 36.6: koniec TurboDymoMan'a

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/36-6-koniec-turbodymoman-a-6574.html
QR Code
36.6: koniec TurboDymoMan'a

Mariusz Burski, 22 października 2009, 11:11
Tagi: 36.6, doładowania, TurboDymoMan, Plus, Polkomtel

Jak udało nam się dowiedzieć, z dniem 31 października 2009 roku, 36.6 kończy promocję "50% ekstra do doładowania".

Promocja polega na przyznaniu dodatkowego bonusu w wysokości 50% każdego doładowania dokonanego przez użytkownika 36.6. Bonus może być wykorzystany na dowolne usługi oferowane przez 36.6. Promocję można aktywować krótkim kodem: *136*11*62#. Promocja zostaje zakończona z dniem 31 października 2009 roku.

Od listopada zostanie wprowadzona nowa promocja, której szczegóły na razie nie są znane.

Źródło: własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

HMM 22.10.2009 @ 22:16
no i dobrze. niech w koncu 36i6 i turbodymoman przestaną dymac swoich klientów i wprowadza jakas normalną dobra oferte. konkurencja rośnie a plus spada na dno. bym zmienił o nich zdanie 36i6 musieliby wrocic te nielimitowane gadki z wybraną osoba na 30dni za 10zl i na dobę za 1zl a oprocz tego w standardzie bez ZADNYCH kombinacji 29-25gr/min do wszystkich polskich sieci i wydluzyli ważność konta w 36i6 np 10zl na 30dni, 30zl na 90dni a 50zl na 180dni np. wtedy uwierzyłbym ze 36i6 warto miec. w innym przypadku niech plus zamknie ten projekt tak jak orange zrobiło z wp mobi i nie kompromituje sie wiecej..
@Mariusz Burski 22.10.2009 @ 22:48
@HMM: WP Mobi to akurat był MVNO a nie jakiś projekt Orange.
A swoją droga 36i6 ma dość sporą liczbę aktywnych użytkowników.
nick 23.10.2009 @ 17:28
Ciekawe kiedy ktoś zaoferuję tyle ile Heyah oferuje co jakiś czas czyli 100%. 36i6 oferuje 50% i te reklamy które są już nudne...
Enquax 25.10.2009 @ 13:01
WPMobi akurat było dobre, jak ktoś potrzebował telefonu tylko do internetu to na czasy w których WPMobi się pokazało stawki były bardzo niskie. Tylko trochę marketingu im zabrakło i pomysłu na rozwój, bo poza tym - z WPMobi byłem bardzo zadowolony. Do momentu w którym kazali mi jechać do Gdańska (z Wawy) po drugą kartę sim...
HMM 26.10.2009 @ 07:58
WPmobi mogłoby do tej pory byc świetnym mvno bo mieli potencjał. mieli własny portal wp pocztę i komunikator za darmo mogliby dac ceny rozmów jak neofonie i teraz mogliby nawet skutecznie konkurować nawet z gaduair. ale jak widac tp-ft-orange byli tak chytrzy że woleli zamknąć ciekawy spółkt z perspektywami na przyszłość niz obniżyć ceny do poziomu neofona. kiedys myslalem ze to dlatego ze dobre pomysły z wpmobi chca dac m.in. do orange music i nie chcieli by oferty sie dublowały. ale tyle miesiecy minęło od upadku wpmobi a music orange sie nic nie zmieniło. nawet stawki maja wciaz 75gr/min!
Jaras 26.10.2009 @ 11:17
Co do turbodynomana dobrze, że z tym kończą bo to była jedna z najbardziej fatalnych kampanii firm telco. Poziom kreacji był żenujący i dziwie się, że po stronie klienta ktoś to zaakceptował. Z drugiej strony nie wiem co ktoś musiał brać po stronie agencji by coś takiego opracować.
rudzielec 26.11.2009 @ 20:45
czy ktoś zdał sobie sprawę z tego co pokazuje na końcu spotu bohater? ja nie lubię być obrażana... tak się pokazuje "faggot" w Anglii. Naprawdę gratuluję agencji pomysłu...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16