PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 4 pierwszych certyfikowanych partnerów MERU

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/4-pierwszych-certyfikowanych-partnerow-meru-4339.html
QR Code
4 pierwszych certyfikowanych partnerów MERU

Michał Gruszka, 27 maja 2008, 14:34
Tagi: Konsorcjum FEN

Ascomp SA, Komputronik SA, Poltel i Webvisor Sp. z o.o. - to czterej pierwsi, certyfikowani partnerzy powstającej właśnie sieci partnerskiej Meru Networks i Konsorcjum FEN Sp. z o.o. Dzięki uzyskanym certyfikatom firmy te mogą już wdrażać w Polsce rozwiązania bezprzewodowe Meru.

Meru Networks to najdynamiczniej rozwijający się producent bezprzewodowych urządzeń sieciowych. Wg Gartner Group, Meru posiada też najbardziej wizjonerskie rozwiązania WLAN na świecie. Producent obecny jest na polskim rynku od 2008 r. dzięki podpisaniu umowy dystrybucyjnej z Konsorcjum FEN. Tegoroczne plany obu firm przewidują stworzenie sieci integratorów złożonej z ok. 30 firm wdrażających rozwiązania Meru.

Nowi partnerzy Meru zdobyli uprawnienia certyfikacyjne podczas pierwszego szkolenia, które zostało przeprowadzone przez inżynierów z Konsorcjum FEN. Odbyło się ono w Poznaniu, w dniach 20-21 maja br. przy aktywnym udziale gości z Meru Networks. Uczestnicy treningu zapoznali się ze specyfiką rozwiązań Meru, możliwymi zastosowaniami, ale przede wszystkim otrzymali fachową i pogłębioną wiedzę techniczną, niezbędną przy tworzeniu infrastruktury WLAN. Szkolenie zakończył egzamin certyfikacyjny, dzięki któremu pierwsi partnerzy uzyskali uprawnienia do wdrażania rozwiązań z oferty Meru Networks.

Niebawem zorganizujemy kolejne szkolenie certyfikacyjne Meru Networks, na które oczekują już dwie zainteresowane firmy. Zachęcamy jednocześnie wykwalifikowanych integratorów, którzy chcą poszerzyć zakres świadczonych usług o rozwiązania Meru, do przystąpienia do naszego programu partnerskiego. Zastosowane przez Meru opatentowane technologie posiadają znaczną przewagę nad innymi tego typu rozwiązaniami i dlatego tak chętnie wybierane są przez firmy czy instytucje sektora publicznego. Chcemy, by te nowe rozwiązania technologiczne odniosły jak największy sukces na polskim rynku, dlatego zamierzamy kompleksowo przygotowywać wdrażających je integratorów, dbając cały czas o jak najlepsze ich kwalifikacje - mówi Daniel Żukowski, Business Unit Manager Konsorcjum FEN.

Oprócz fachowych szkoleń, Konsorcjum FEN – jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD) – zapewnia każdemu partnerowi wspólne pierwsze wdrożenie rozwiązań Meru i doradztwo przy realizowaniu kolejnych inwestycji. Istotne znaczenie ma też wsparcie handlowe i marketingowe, m.in. w postaci materiałów promocyjnych, reklamowych czy działań PR. Partnerzy sieci partnerskiej FEN i Meru objęci są dodatkowo gwarancją „next business day”, która umożliwia wymianę sprzętu Meru zawierającego usterkę na sprawny, w ciągu jednego dnia roboczego od momentu zgłoszenia. FEN obejmuje również swoich partnerów specjalnymi promocjami i rabatami, a także organizuje stałe i okresowe akcje promocyjne.

„Jesteśmy pod wrażeniem poziomu merytorycznego przeprowadzonego szkolenia dla pierwszych certyfikowanych partnerów wdrażających rozwiązania Meru. Były to dwa dni intensywnej i naprawdę dobrej pracy przy ogromnym zaangażowaniu ze strony Konsorcjum FEN. Mamy pewność, że po tak gruntownym szkoleniu, integratorzy sieci partnerskiej FEN i Meru są bardzo dobrze przygotowani do realizowania inwestycji opartych na sieciach bezprzewodowych Meru” - mówi Flemming Harvad, Senior Engineer Manager Meru Networks.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości