PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 50 zł więcej na Walentynki od Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/50-zl-wiecej-na-walentynki-od-orange-8529.html
QR Code
50 zł więcej na Walentynki od Orange

Maciej Celmer, 14 lutego 2011, 16:05
Tagi: doładowania, Orange, pre-paid, promocja, Walentynki

Sieć Orange przygotowała specjalną, walentynkową promocję, dzięki której można zyskać 100 procent kwoty doładowania.

Aby skorzystać z walentynkowej promocji trzeba doładować konto kwotą 50 złotych poprzez stronę https://doladowania.orange.pl/. Dodatkowe środki można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych.

Bonus można wykorzystać przez 30 dni. Aby sprawdzić jego stan należy wysłać SMS-a o treści ILE pod nr 1555 (koszt jak w taryfie), krótki kod *124*# [zadzwoń], pod numerem *500 lub przez www.orange.pl

Promocja obowiązuje tylko 14 lutego 2011 r.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

Cumulus 14.02.2011 @ 21:04
Lubię to!
Limetka 14.02.2011 @ 22:33
100% więcej brzmi nieżle, ale dlaczego znów tylko do Orange? A jak ktoś ma bliskich w innych sieciach? Ja tam wolę podójne Heyah, bo też mam 100% więcej, a mogę wykorzystać to na co chcę , także na pakiety:).
sinus 15.02.2011 @ 03:24
Niestety nie zdąrzyłem:/
Majka 15.02.2011 @ 14:06
generalnie lepsze to, niż Orange miałoby w ogóle nic nie robić. Wprowadzanie nowych ofert (np. niedawno dopasowanej w biznesie), czy odświeżenie już istniejących, zawsze jest jakimś dobrym ruchem w stronę klientów. A przynajmniej, ja mam takie zdanie. I nie ma tu, co narzekać.
sebidur 21.02.2011 @ 14:46
W Tak Taku promocja podwójnych doładowań trwa już drugi miesiąc, a nie jeden dzień...
a fe 14.02.2012 @ 12:01
Uwaga coś nie gra! Po pierwsze, trudno wyszukać jakiekolwiek informacje na temat tej promocji na głównej stronie Orange! Ich wyszukiwarka nie podaje treści!
Znalazłem tę stronę z informacją, wchodzę na doładowania, a tam jest info , że chodzi o 25 zł doładowania! Nie 50! Wydaje mi się , że Orange coś miesza! Śmierdząca sprawa. Nie bardzo wierzę , że powyższy artykuł mógł się tak pomylić, bo podaje 30 dni na wykorzystanie bonusu, a to co ja znalazłem to tylko 7 dni! I tak samo z poziomu tej informacji gdzie napisano "promocja walentynkowa" jak byk, wrzuciłem to hasło w ich wyszukiwarkę i już tego nie znalazła!!! To jedyny taki oficjalny tekst na str. Orange , więc zakładam, że podaliby info o wszystkich dozwolonych poziomach doładowań. Nieczysta zagrywka!
dana 14.02.2012 @ 13:36
Dlaczego mozna tylko przez doładowania na orange.pl,a co z kodami doładowujacymi? nic nie ma na ten temat, nie biora udziałuw promocji walentynkowej? nie rozumiem równiez kwot doładowań, 50? czy 25? nie jest jasno i precyzyjnie przedstawiona oferta, fe nieładnie!!!
a fe 14.02.2012 @ 15:49
Nie doczytałem , że to info jest z 2011!!!! Sorki!!! Cała reszta jest prawdą, że dostęp do informacji o tej promocji jest bardzo utrudniony.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16