PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 6,6 mln złotych dla spółki zależnej ATM z przetargu w KGP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/6-6-mln-zlotych-dla-spolki-zaleznej-atm-z-przetargu-w-kgp-2493.html
QR Code
6,6 mln złotych dla spółki zależnej ATM z przetargu w KGP

Michał Gruszka, 8 listopada 2007, 10:58
Tagi: ATM

KLK sp. z o.o., katowicka spółka zależna ATM S.A., wygrała konkurs ofert organizowany przez Komendę Główną Policji w Warszawie i w dniu 6 listopada 2007 r. podpisała stosowną umowę na modernizację infrastruktury technicznej obiektu Zamawiającego. Wartość umowy wynosi 6,6 mln złotych brutto.

W ramach kontraktu KLK wykona dla Komendy Głównej Policji między innymi rozbudowę i modernizację okablowania strukturalnego sieci LAN, rozbudowę i modernizację systemu zasilania energetycznego (w tym gwarantowanego), modernizację instalacji i klimatyzacji precyzyjnej serwerowi komputerowej, pomieszczeń UPS i głównej rozdzielni energetycznej. Podpisanie umowy oznacza także realizację jednego z największych projektów zasilania gwarantowanego i awaryjnego w kraju.

Sukces KLK ilustruje potencjał ściśle współpracujących ze sobą spółek z grupy kapitałowej ATM, potwierdza słuszność decyzji inwestycyjnych podejmowanych przez ATM w zakresie akwizycji oraz pozytywnie wpłynie wyniki finansowe ATM za 2007 rok. GK ATM coraz lepiej radzi sobie w sektorze publicznym. Sama ATM wygrała ostatnio przetarg w ZUS na ok. 22 mln zł (oczekiwane jest podpisanie umowy na realizację kontraktu), a lista wspólnych działań KLK, ATM i Sputnik Software wydłuża się każdego miesiąca. Wkrótce należy spodziewać się także efektów współpracy z nową spółką w grupie, Impulsy sp. z o.o., poprzez którą wzmocni się obecność ATM w sektorze usług medycznych.

KLK Sp. z o.o. powstała w 1988 roku. Jest jednym z najdłużej działających integratorów systemów informatycznych w Polsce. Celem firmy jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie technologii teleinformatycznych. Zakres działalności spółki obejmuje wszystkie fazy związane z budową systemów informacyjnych przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W zakres oferowanych usług wchodzą:
projektowanie, budowa i serwis systemów zasilania gwarantowanego (bezprzerwowego),
dostawa zintegrowanych rozwiązań informatycznych w zakresie infrastruktury sieciowej, serwerowej oraz bezpieczeństwa, projektowanie, budową i utrzymaniem w ruchu sieciowych systemów informacyjnych, realizacją serwisu w zakresie konserwacji i naprawy sprzętu komputerowego.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości