PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 77 tys od klientów Play dla WOŚP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/77-tys-od-klientow-play-dla-wosp-5421.html
QR Code
77 tys od klientów Play dla WOŚP

Łukasz Roguski, 22 stycznia 2009, 13:02
Tagi: Play, Play Karta, WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy)

W ramach wsparcia dla WOŚP, Play przekazał całkowity dochód z akcji SMS, który wyniósł 77 175,01 zł. W tym roku pieniądze zbierane są na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.

Dodatkowo Play przekazał specjalny złoty numer 792 000 000 wydany z okazji przekroczenia liczby 2 mln klientów na aukcję WOŚP, która zakończy się 28 stycznia a jej wartość przekroczyła już 11 tys zł.

Źródło: inf.pras. Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

mario 22.01.2009 @ 21:59
Piękna idea. Nawet jeżeli firma Play na tym skorzysta, czy to w formie marketingowej czy też jako możliwość odliczenia.
martu18 23.01.2009 @ 11:35
tak, idea bardzo dobra. Tylko czy naprawdę cały dochód został przekazany dla WOŚP? czy PLAY pobrał sobie opłate od wysłanych smsów? bo jeżeli to miała być czysto charytatywna idea, to chyba wszystko powinno zostać przekazana na Orkiestre.
Kamus12345678 25.01.2009 @ 12:59
Jak co roku każdy wspiera Akcję WOŚP. sądzę że taki gest ze strony każdej z firm jest wyjątkowy. Nawet jeśli firma odciągnęła te kilka procent lub niewielką część sumy to i tak bardzo wspiera cel Owsiaka.
raf56 25.01.2009 @ 17:09
Pieniądze te zostaną przekazany na szczytny cel czyli na ratowanie życia i zdrowia dzieci,a to jest najważniejsze.Każdy z operatorów na swój sposób wspiera Orkiestrę i oczywiście nie ma znaczenia tutaj ile kto przekaże WOŚP bo liczy się sam gest.
"W ramach wsparcia dla WOŚP, Play przekazał całkowity dochód z akcji SMS, który wyniósł 77 175,01 zł."-z tego co widzę to jednoznacznie jest tutaj napisane,że Play przekaże cały dochód Orkiestrze na zakup sprzętu do wykrywania nowotworów u dzieci więc dlaczego piszecie,że Play ma na tym skorzystać?!Przepraszam bardzo ale dla mnie jest to niepojęte,Play podobnie jak Orange,Era i Plus zobowiązali sie do przekazania całego dochodu na rzecz orkiestry czyli zrezygnowali z pobierania opłat,nie wiem dlaczego tru tak trudno jest to wam zrozumieć.
kejsi 26.01.2009 @ 22:50
brawo,, wspaniałomyślność.. pieniądze na dobry cel i przy okazji reklama.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03