PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > 8 marca, świętem kobiet w Erze

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/8-marca-swietem-kobiet-w-erze-3559.html
QR Code
8 marca, świętem kobiet w Erze

Michał Gruszka, 29 lutego 2008, 12:41
Tagi: Era, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), promocja

Od 3. do 10. marca, z okazji Dnia Kobiet, PTC Era będzie promować dwa wybrane telefony w ofercie abonamentowej, których ceny zostaną na ten czas obniżone, średnio o 200 zł.

Promocja będzie dotyczyć Motoroli KRZR K1, która będzie kosztować w taryfie za 25 zł - 299 zł, a w pozostałych - 1 zł. Samsung SGH-F210 będzie kosztować w taryfie za 25 zł - 499 zł, w taryfie 45 zł - 199 zł, zaś w pozostałych - 1 zł.

Źródło: Telepolis

reklama

Ostatnie opinie internautów

PiotrS 29.02.2008 @ 12:52
dobry pomysł, wybrali dwa typowo "kobiece" modele, a możliwośc zaoszczędzenia aż 200 złotych to nie lada okazja, przy abo 45 i wybraniu K1 to wychodzi praktycznie 5 miesięcy darmowego abonamentu!
wydumany 29.02.2008 @ 13:50
Zgadzam się z PiotrS, Era zrobiła coś konkretnego ze swojej strony dla Naszych kobiet.
A Plus/Orange/Play ? myslą nad czymś ? czy po prostu nie uznają tego święta ? :>
robson 29.02.2008 @ 20:56
moja kobieta jest bardzo zadowolona z tej oferty widac ze sie staraja tam w erze zeby isc jeszcze bardziej do przodu i na laurach nie spoczywają
reinbort 1.03.2008 @ 11:56
te modele sa akurat bardzo popularne szczegolnie wsrod wlasnie Pań. Zwlaszcza Motoroa KRZR K1, Samsug to tez taki kobiecy fonik
sunra 2.03.2008 @ 20:57
SGH-F210 to jeden z najciekawiej wygladajacych telefonow jakie sie ostatnio pojawily na rynku.
ignac 3.03.2008 @ 10:28
niezle oferta bardzo korzystna, przynajmniej zrobili porzadne obnizki na telefony niezle
polek 3.03.2008 @ 20:00
nono to jest cos era wyczula rytm nadchodzacego swieta i dala pomysl na orginalny prezent:) zreszta jak zawsze maja wyczucie czasu i potrzeby

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16