PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Bada OS

Newsy: Bada OS


Aplikacja Allegro dla systemu Bada 2 grudnia 2011, 11:13

Jest już aplikacja Allegro dla platformy Samsung Bada. Powstała ona w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie użytkowników smartfonów z serii Wave mobilną stroną serwisu aukcyjnego.

Reklama Samsung Wave 3 [wideo] 29 listopada 2011, 11:02

Pojawiła się reklama nowego smartfonu Samsunga pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego bada 2.0 - Wave 3. W Polsce twarzą kampanii jest Edyta Herbuś. Czy to wideo będzie również promować smartfona na naszym rynku?

Herbuś twarzą kampanii Samsunga Wave 3 28 listopada 2011, 11:54

Edyta Herbuś po raz kolejny została twarzą kampanii smartfonu z linii Wave firmy Samsung. Hasłem kampanii jest "Elegancja i ekspresja. Kobiece połączenie".
reklama

Samsung - nagrody za pobieranie aplikacji 28 października 2011, 10:24

Dzisiaj rusza konkurs na największą linię pobrań aplikacji na system bada w Samsung Apps. Użytkownicy telefonów z rodziny Samsung Wave mają szansę wygrać notebooki serii 7 Chronos, smartfony Samsung Wave 3 oraz kupony na zakup aplikacji w Samsung Apps.

Android uruchomiony na smartfonie z Bada OS... 28 marca 2011, 10:16

Grupie programistów udało się odpalić system operacyjny Android na na Samsungu Wave. Jak mówią twórcy, wiele rzeczy nie działa, ale to tylko kwestia czasu.

Play demonstruje działanie systemów... 28 lutego 2011, 11:19

Sieć Play przygotowała filmy, pokazujące działanie poszczególnych systemów operacyjnych. Na rynku urządzeń mobilnych dostępne są urządzenia wyposażone w różne systemy operacyjne. Użytkownicy, wybierając telefon często zwracają uwagę na oprogramowanie zainstalowane na słuchawce. Którą wybrać?

Bada 2.0 dla smartfonów zaprezentowana podczas MWC 17 lutego 2011, 13:01

Samsung Electronics ogłosił wprowadzenie platformy bada 2.0 dla smartfonów. Ulepszona wersja systemu operacyjnego bada obsługuje teraz standard Near Field Communication (NFC), aplikacje sieciowe wykorzystujące HTML 5 i WAC, multitasking, skalowalny interfejs użytkownika, a także funkcje rozpoznawania mowy.

Samsung Wave 578 z Bada OS i technologią NFC... 16 lutego 2011, 14:38

Samsung Electronics zaprezentował telefon Samsung Wave 578 podczas Mobile World Congress 2011. Nowy model telefonu na platformie bada, wyróżnia się przyjaznym designem, ponadto wykorzystuje technologię Near Field Communication (NFC).

Bada OS 1.2 w 2011 roku 29 grudnia 2010, 15:47

Producent sprzętu elektronicznego i GSM Samsung poinformował, że nowa wersja systemu Bada OS 1.2 będzie dostępna na terenie Europy w I kwartale 2011 roku. Bada to autorski system operacyjny producenta smartfonów.

Samsung Wave 2 w ofercie Play 21 grudnia 2010, 13:15

Od 22 grudnia w ofercie Play pojawi się nowy model telefonu. Będzie to następca popularnego Samsunga Wave. Wave II S8530 działa pod kontrolą systemu operacyjnego bada OS.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16