PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > GSM

Newsy: GSM


Plus wspiera testy nowego crossovera Renault 26 października 2011, 11:36

W czwartek 27 października na polskie drogi wyjedzie Renault Koleos, który ma za zadnie przejechać w 48 godziny dookoła granic Polski. Samochód został wyposażony przez sieć Plus w nowoczesne systemy zapewniające łączność głosową i najwyższej jakości transmisję danych wykorzystujące sieć CDMA. Podróż będzie testem wytrzymałości i funkcjonalności nowego crossovera 4x4 marki Renault.

Jubileusz istnienia GSM 6 lipca 2011, 13:14

1 lipca 1991 roku, czyli 20 lat temu, miała miejsce pierwsza w historii rozmowa w technologii GSM w sieci komercyjnej. Rozmówcami byli ówczesny premier Finlandii, Harri Holkeri i zastępca burmistrza miasta Tampere, Kaarina Suonio. Pierwszą sieć GSM zbudowały firmy Telenokia i Siemens – obecnie Nokia Siemens Networks – dla fińskiego operatora o nazwie Radiolinja, obecnie Elisa.

KE ułatwia korzystanie z telefonów komórkowych... 22 marca 2010, 08:10

Komisja Europejska przyjęła nowe przepisy ułatwiające pasażerom i członkom załogi na statkach znajdujących się na wodach terytorialnych UE wykonywanie połączeń z telefonów komórkowych lub wysyłanie i otrzymywanie wiadomości tekstowych podczas przebywania poza zasięgiem sieci telefonii komórkowej na lądzie. Nowe przepisy ujednolicają techniczne i prawne warunki dotyczące usług komunikacji na pokładzie i torują drogę dla innowacyjnych aplikacji, takich jak system zdalnego monitorowania kontenerów składowanych na pokładzie. Zapewnia to dostawcom pragnącym zapewniać usługi w zakresie ponadgranicznej, swobodnej łączności ruchomej na morzu, nową pewność prawną i nowe perspektywy gospodarcze.
reklama

Platan.pl - centrale telefoniczne w nowej odsłonie 23 lutego 2010, 19:56

Platan Sp. z o. o., wiodący polski producent systemów telekomunikacyjnych, uruchomił nowy serwis internetowy www.platan.pl, poświęcony w całości abonenckim centralom telefonicznym, przeznaczonym dla klientów biznesowych i użytkowników indywidualnych. W serwisie, prócz nowej szaty graficznej, istotnie zmodyfikowano strukturę w celu ułatwienia dostępu do poszukiwanych informacji.

Wzmacniacze GSM - InstalacjeGSM.pl 18 lutego 2010, 11:09

Słaby zasięg telefonii komórkowej w Polsce to nie lada problem. Jego rozwiązaniem są Systemy Wzmacniające Sygnał GSM, które InstalacjeGSM.pl proponują na polskim rynku. Firma zakłada Systemy zarówno w domach jednorodzinnych, halach produkcyjnych, hotelach ale również w tak nietypowych miejscach jak platforma wiertnicza w Nigerii.

Komsa Polska i Inea rozpoczynają wspólny projekt 20 stycznia 2010, 17:42

Komsa Polska ruszyła z pierwszą dostawą telefonów komórkowych dla Inea – wirtualnego operatora telekomunikacyjnego. Podpisana została umowa na dostawę sprzętu GSM oraz na obsługę technicznej infolinii dla końcowych użytkowników, będących klientami operatora.

UKE: kolejne wyniki badań sieci GSM900/1800 i UMTS 6 stycznia 2010, 20:17

Zerwane połączenia? Brak zasięgu? Zakłócenia utrudniające rozmowę? Sprawdź na planie miasta, gdzie służby UKE wykryły niedoskonałości w funkcjonowaniu sieci komórkowych. Teraz także Katowice, Łódź i Olsztyn.

Eyelog MCG-W160 - monitoring z wykorzystaniem... 17 grudnia 2009, 16:20

Warszawa, 17 grudnia 2009 r. - Grupa Fortis, dystrybutor wyspecjalizowanych rozwiązań z zakresu multimediów i technologii GSM, wprowadziła na polski rynek proste urządzenie do monitoringu, wykorzystujące sieć GSM. Produkt o nazwie Eyelog MCG-W160 jest pierwszym, po nawiązaniu współpracy, rozwiązaniem firmy Mobile Create Inc., które wprowadza do dystrybucji Grupa Fortis. Mobile Create Inc. to koreański producent urządzeń alarmowych, opracowywanych w oparciu o innowacyjne osiągnięcia w dziedzinie technologii IT.

MassDial - kampanie telefoniczne od FreecoNet 7 grudnia 2009, 19:18

Nie potrzebujesz telefonicznych konsultantów, żeby poinformować swoich klientów o aktualnej promocji, nowościach w ofercie, albo złożyć im życzenia świąteczne. Nie musisz też sam wykonywać setek telefonów, powtarzając wyuczone formułki, tracąc czas i przy tym nadwyrężając gardło. Wystarczy, że skorzystasz z nowej usługi MassDial od FreecoNet - czytamy w komunikacie prasowym.

Nagrywanie połączeń i inne nowości we FreecoNet 17 listopada 2009, 19:35

FreecoNet – jeden z najpopularniejszych usługodawców telefonii internetowej w Polsce – wzbogacił swoją platformę o nową usługę "Rejestrator rozmów" i wprowadził szereg innych usprawnień. Obejmują one m.in. tzw. uprawnienia, czyli podział ról na użytkowników zwykłych i administracyjnych w panelu klienckim, dostosowanie API do standardu XML-RPC, zmianę w architekturze systemu usług dodanych, a także czytelniejsze billingi.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości