PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > GaduAir

Newsy: GaduAir


LG Cookie Style T310 w zestawie z GaduAIR za... 14 kwietnia 2011, 10:32

LG Electronics wprowadza na polski rynek telefon LG Cookie Style T310. Dzięki współpracy z Gadu-Gadu telefon sprzedawany będzie w promocyjnej ofercie ze starterem Gadu AIR.

Zmiany w promocjach GaduAIR 7 kwietnia 2011, 11:59

Wczoraj sieć GaduAIR wprowadziła zmiany w regulaminach niektórych promocji.

Kampania GaduAIR bez cukru - SMS`y za 2 grosze 6 kwietnia 2011, 13:30

Sieć GaduAIR wystartowała z nową kampanią reklamową promującą ofertę SMS za 2 grosze. Założeniem kampanii jest zamiana kilograma cukru na 300 SMS`ów.
reklama

Poprawki w GaduAIR Menu 10 marca 2011, 09:23

Pod wpływem sugestii użytkowników, sieć GaduAIR zmodyfikowała funkcjonalność GaduAIR Menu, dostępnego pod numerem *111# oraz Menu Stan Konta dostępnego pod numerem *101#.

GaduAir rozdaje bilety na nowy film Woody`ego... 7 marca 2011, 15:11

Operator sieci GaduAir przygotował dla swoich użytkowników konkurs, w którym do wygrania jest 20 podwójnych zaproszeń na nowy film Woody`ego Allena.

Nowa kampania GaduAir - Dużo gadasz? W GaduAIR... 3 marca 2011, 12:20

Pod hasłem "Jest akcja! 0 zł/min i 0 zł/SMS w sieci!" wystartowała kolejna kampania reklamowa GaduAIR, promująca darmowe rozmowy oraz SMS-y w sieci.

GaduAir: Zmiany w sposobach płatności 22 lutego 2011, 08:11

W sklepie internetowym GaduAir wycofana została możliwość realizacji płatności za pobraniem przy zakupie niektórych starterów.

[Aktualizacja} GaduAIR: Możliwe zakłócenia w... 17 lutego 2011, 11:37

Na blogu GaduAir pojawiła się informacja o możliwości występowania zakłóceń w działaniu mobilnego internetu.

GaduAIR: Odbierasz - Surfujesz 16 lutego 2011, 09:13

W sieci GaduAIR ruszyła nowa promocja, w której za odbieranie połączeń przychodzących z innych sieci, użytkownicy GaduAIR otrzymają promocyjne pakiety na transmisję danych.

GaduAIR otrzymało tytuł PREPAID ROKU 2010! 15 lutego 2011, 13:06

Redakcja Mobile Internet przyznała GG Network nagrodę Wirtualnego Telefonu w kategorii Prepaid Roku 2010! Nagrodzona została oferta GaduAIR, łącząca komunikator internetowy z telefonią komórkową wraz z mobilnym dostępem do Internetu.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16