PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia 5800 Xpress Music

Newsy: Nokia 5800 Xpress Music

Nokia 5800 prawie jak iPhone [wideo] 27 sierpnia 2009, 11:30

W internecie pojawił się klip z prezentacja możliwości oprogramowania (iTube), które całkiem nieźle może "udawać" system operacyjny używany iPhone na telefonach z Symbianem.

Polacy kupują więcej tańszych telefonów... 17 czerwca 2009, 14:24

Ostatnie miesiące wyraźnie pokazały wzrost zainteresowania telefonami ze średniej półki. Według danych internetowej porównywarki cen Okazje.info w maju najczęściej szukaliśmy telefonów, których cena nie przekracza 200 zł.

Nokia dostarcza już niemal 1 mln sztuk 5800... 17 kwietnia 2009, 15:23

Nokia dostarcza milion telefonów miesięcznie – to wynik dobrej sprzedaży na rynkach, gdzie został wprowadzony model 5800 XpressMusic. W ciągu dwóch miesięcy od chwili wprowadzenia na rynek operatorzy komórkowi na całym świecie sprzedali ponad million sztuk telefonu fińskiego producenta.
reklama

LG Shine i Nokia 5800 w Play 26 lutego 2009, 17:35

Play wprowadzi do swojej oferty LG Shine w cenie "od złotówki" Inną ciekawostką jest Nokia 5800, która ma być dostępna w ramach oferty "telefon na życzenie".

Nokia 5800 XpressMusic jeszcze w lutym w Polsce 5 lutego 2009, 01:21

Telefon Nokia 5800 pojawi się w ciągu kilku tygodni w ofercie punktów w tzw. wolnej sprzedaży - poinformowała Nokia Poland podczas dzisiejszej wieczornej konferencji prasowej- tym samym potwierdziły się wcześniejsze informacje PasjiGSM.pl. Za kilka tygodni telefon trafi do sklepów z elektroniką, a później do operatorów.

Nokia 5800 XpressMusic w lutym w Polsce -... 26 stycznia 2009, 10:30

Potwierdziły się informacje PasjaGSM.pl - Nokia 5800 XpressMusic 4 lutego zostanie oficjalnie zaprezentowana w Polsce podczas specjalnej konferencji prasowej producenta.

Nokia 5800 XpressMusic w lutym w Polsce -... 22 stycznia 2009, 11:45

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Nokia 5800 XpressMusic pojawi się w sprzedaży na polskim rynku już w połowie lutego – trochę później najnowsze multimedialne urządzenie Nokii będzie można zobaczyć u operatorów w promocjach.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16