PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Nokia Lumia 800

Newsy: Nokia Lumia 800


Nokia Lumia 800 w Play 5 stycznia 2012, 11:38

Pomimo opóźnienia względem światowej premiery, już niedługo Nokia Lumia 800 ma pojawić się na polskim rynku. Telefon cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników i recenzentów. Kiedy pojawi się w Play?

Roztańczona Nokia [wideo] 3 stycznia 2012, 11:52

Nokia coraz bardziej przykłada się do promocji swoich smartfonów. I trzeba przyznać, że całkiem nieźle sobie z tym radzi. Odejście od standardowej formy reklamy może mieć pozytywne skutki dla fińskiego koncernu. Tym bardziej, że konkurencja nie śpi.

Akcesoria Nokii dla Lumia 710 i 800 [infografika] 2 stycznia 2012, 13:56

Firma Nokia przygotowała ciekawą i przejrzystą infografikę pozwalającą zapoznać się z akcesoriami dedykowanymi modelom Lumia 710 oraz 800.
reklama

Nokia skuta lodem [wideo] 28 grudnia 2011, 16:08

Na rynku smartfonów panuje ostra rywalizacja. Producenci urządzeń mobilnych prześcigają się w różnych formach promocji. Ale czegoś takiego jeszcze nie było.

Test Nokia Lumia 800 21 grudnia 2011, 20:08

Nie ma co ukrywać, że Nokia musi ostro powalczyć o rynek smartfonów. Ostatnimi czasy fiński koncern drastycznie traci udziały w rynku, który kiedyś był przez niego niemal zdominowany. Era inteligentnych telefonów otworzyła drzwi dla HTC, Samsunga itp. Daleko z tyłu została Nokia i jej Symbian, który nie wytrzymywał starcia z konkurencją.

Nokia Lumia 800 niedługo w ofercie Orange 14 grudnia 2011, 13:50

Światowa premiera smartfona Lumia 800 firmy Nokia już się odbyła. Niestety urządzenie z Windows Phone nie trafiło do tej pory na nasz rynek. Dobra wiadomość jest taka, że już niedługo wszystkie zainteresowane osoby będą miały możliwość jej nabycia.

Dalszy ciąg polskiej promocji Nokii Lumia 800... 12 grudnia 2011, 14:15

Doczekaliśmy się kolejnego materiału promocyjnego w rodzimym języku promującego Nokię Lumia 800 - pierwszego fińskiego telefonu z systemem Windows Phone 7, który jest efektem współpracy z firmą Microsoft.

Nokia przygotowała prezentację modelu Lumia 800... 7 grudnia 2011, 16:33

Powoli zbliżamy się do premiery pierwszego smartfona Nokii z systemem Windows Phone. Nokia udostępniła materiały prezentujące możliwości Lumii 800 w polskiej wersji językowej. Wideo zawiera prezentację samego produktu oraz aplikacji nawigacyjnej.

Francuska reklama Nokii bez owijania w bawełnę... 21 listopada 2011, 18:29

We Francji emitowana jest reklama Nokii Lumia 800. Spot nie prezentuje jednak produktu. Twórcy skoncentrowali się na pożądaniu...

Jak projektowano Nokię Lumia? [wideo] 14 listopada 2011, 11:07

Nokia przedstawiła wideo obrazujące proces projektowania smartfonu Lumia działającego pod kontrolą systemu Windows Phone.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16