PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Play na kartę Fresh

Newsy: Play na kartę Fresh


Ruch: nie będzie doładowań Play 13 października 2009, 23:33

Komórkowa sieć Play, także postanowiła zawalczyć o niższe marże dla sprzedawców doładowań. Jak informuje Ruch, niedługo możemy spodziewać się wycofania ze sprzedaży doładowań Play.

Niepełnoletni mogą rejestrować pre-paid w Play 8 lipca 2009, 08:56

Sieć Play umożliwia rejestrację kart pre-paid na osoby niepełnoletnie. Aby skorzystać z takiej możliwości trzeba jednak spełnić jeden z kilku wymaganych dokumentów.

Pakiety internetowe Playa w ofertach na kartę... 2 lipca 2009, 20:09

Bartek Dobrzyński, członek zarządu ds. marketingu, poinformował, że już po wakacjach w ofertach na kartę pojawią się oczekiwane przez wielu klientów pakiety internetowe. Jest raczej więcej niż pewne, że usługi tego typu pojawią się przede wszystkim w Play Fresh.
reklama

Play doładowuje z dodatkowych bonusem 29 czerwca 2009, 09:43

Od dziś dostępna jest promocja "Premiowanie za doładowanie", która obowiązuje do 12 lipca. Będzie ona dostępna na stronie Play oraz salonach operatora. Aby otrzymać bonus należy dokonać doładowania kwotą 30 zł, a 15 złotych otrzyma się bezpłatnie jako bonus.

W przyszłym tygodniu odświeżenie oferty Play 25 czerwca 2009, 13:45

W przyszłym tygodniu sieć Play zaprezentuje nową ofertę, która wejdzie wraz z początkiem wakacji - na razie nie są znane bliższe szczegóły. Czego można się spodziewać?

(Prawie) Bruce Lee w reklamach Play Fresh 1 czerwca 2009, 14:57

Osoba podobna do legendarnego Brucea Lee została kolejnym bohaterem kampanii reklamowej sieci Play.

LG KP100 w zestawie za 139 zł 16 kwietnia 2009, 15:29

W ofercie Play Fresh pojawił się pierwszy zestaw z telefonem. Za telefon GSM (2G) trzeba zapłacić 139 zł.

Konferencja Play na żywo w internecie [audio] 14 kwietnia 2009, 16:18

Przebieg jutrzejszej konferencji prasowej sieci Play będzie można śledzić na żywo w internecie. Co pokaże Play?

W środę konferencja Play na temat przenoszenia... 14 kwietnia 2009, 10:59

Jutro w godzinach porannych sieć Play zwołała konferencję prasową na temat przenoszenia numerów między sieciami (MNP) - nie wiadomo, czy prezentacja wiązać się będzie z nową ofertą operatora. Wszystko wyjaśni się ...

... jutro (w środę) po godzinie 9.30. Relacja w PasjiGSM.pl - zapraszamy!

UKE i UOKiK chcą dłuższej ważności kont pre-paid 10 kwietnia 2009, 10:56

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaapelował do operatorów aby wydłużyli ważność kont pre-paid do każdym doładowaniu. Urzędy chciałyby także aby użytkownicy mogliby otrzymywać zwrot niewykorzystanych środków w chwili, gdy zdecydowaliby się na przykład na rezygnację z usług danego operatora.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16