PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > RIM (Research in Motion)

Newsy: RIM (Research in Motion)


Nie będzie systemu BBX, będzie BlackBerry 10 7 grudnia 2011, 20:30

Firma tworząca software - Basis International - wygrała sądową batalię o nazwę BBX, którą używa dla swoich produktów, a którą RIM chciał wykorzystać dla nowego systemu operacyjnego dla smartfonów i tabletów.

Laureaci BlackBerry EMEA Innovation Awards 2011... 2 grudnia 2011, 14:10

Research In Motion ogłasza laureatów BlackBerry EMEA Innovation Awards 2011. Przyznane po raz czwarty nagrody są ważną częścią dorocznego szczytu BlackBerry EMEA Alliance Summit, podczas którego RIM wyróżnia i nagradza partnerów dostarczających użytkownikom platformy BlackBerry aplikacje i usługi związane z programem BlackBerry Alliance Programme w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

BlackBerry i Android szpiegują użytkowników?... 1 grudnia 2011, 14:24

Smartfony BlackBerry i urządzenia pracujące pod kontrolą systemu Android zbierają dane o swoich użytkownikach. Dzieje się tak za sprawą oprogramowania Carrier IQ, które zainstalowane jest w milionach inteligentnych telefonów. Zasadniczym zadaniem oprogramowania ma być monitorowanie wydajności smartfonów i sieci komórkowych. Ma to pomóc operatorom i producentom w ulepszaniu usług i produktów. Czy jednak rzeczywiście tak jest?
reklama

Bezpieczny Android i iOS dzięki zabezpieczeniom... 29 listopada 2011, 11:32

RIM ogłasza BlackBerry Mobile Fusion — rozwiązanie nowej generacji do zarządzania urządzeniami mobilnymi w przedsiębiorstwach, obsługującą smartfony i tablety na platformach BlackBerry, Android oraz iOS.

Polska premiera BlackBerry Curve 9360 w Orange 23 listopada 2011, 13:10

Research In Motion oraz PTK Centertel ogłaszają, że nowy smartfon BlackBerry Curve 9360, z systemem operacyjnym BlackBerry 7 OS, jest dostępny w ofercie Orange dla Firm.

Wizja przyszłości według RIM [wideo] 28 października 2011, 14:25

W Internecie pojawiły się ciekawe filmy prezentujące wizję przyszłości technologicznej według kanadyjskiego producenta smartfonów BlackBerry. Ciekawe czy RIM będzie chciał wprowadzić ją w życie.

Usługi BlackBerry Business Cloud Services dla... 26 października 2011, 11:54

RIM ogłosiło dostępność usług BlackBerry Business Cloud dla Microsoft Office 365 – przechowywaną na serwerach RIM usługę dla małych i średnich firm, która rozszerza funkcjonalności Microsoft Exchange Online na smartfony BlackBerry i pozwala firmom samodzielnie zarządzać flotą smartfonów BlackBerry w chmurze. Otwarta wersja testowa została udostępniona w ponad 30 krajach świata.

RIM wynagradza awarię aplikacjami 17 października 2011, 12:17

RIM postanowił zadośćuczynić swoim klientom awarię serwerów. Otrzymają oni pakiety bezpłatnych aplikacji, których wartość szacuje się nawet na 100 dolarów.

Mike Lazarus przeprasza za awarię [wideo] 13 października 2011, 13:03

Zaistniała awaria, która doprowadziła do utrudnień z korzystanie z usług BlackBerry to niewątpliwie duży cios dla RIM. Urządzenia i usługi BlackBerry cieszyły się dużym zaufaniem i opinią niezawodnych. Teraz może się to zmienić. RIM postanowił przeprosić wszystkich użytkowników.

Aktualne komunikaty RIM w sprawie opóźnień w... 13 października 2011, 11:12

RIM podało dwa komunikaty w sprawie awarii usług BlackBerry. Wszystko wskazuje na znaczną poprawę sytuacji. Koncern przeprasza również swoich klientów.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16