PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Serce i Rozum

Newsy: Serce i Rozum


Dwie nowe reklamy Serca i Rozumu [wideo] 25 listopada 2011, 10:48

Pojawiły się nowe reklamy z bohaterami TP. Tym razem Serce i Rozum wcielają się w postaci z Sherlocka Holmesa i dają popis wokalny.

Serce i Rozum najefektywniejszą kampanią 2011... 18 października 2011, 10:59

Grand Prix Effie to nagroda za najefektywniejszą kampanię reklamową. W tym roku została przyznana ona za kampanię z udziałem bohaterów TP Serca i Rozumu. Jaki spot nagrodzono?

Serce i Rozum znowu w natarciu [wideo] 7 października 2011, 13:53

Przyzwyczailiśmy się do tego, że Serce i Rozum są zabawni, a niekiedy bardzo dosadnie komentują zagrania konkurencji. Pamiętacie "adin"? To teraz zobaczcie, jakiego mają sąsiada.
reklama

Serce i Rozum obchodzą mały jubileusz [wideo] 8 sierpnia 2011, 16:51

Na stronie rzecznika Grupy TP pojawiła się informacja, że Serce i Rozum obchodzą mały jubileusz. Dziś wystartowała kolejna kampania z udziałem Serca i Rozumu, promująca Neostradę. To 20 telewizyjna reklama z udziałem bohaterów TP.

Serce i Rozum na planie [wideo] 27 czerwca 2011, 09:52

Human Ark, studio odpowiedzialne za produkcję reklam z udziałem Serca i Rozumu udostępniło na YouTube dwa filmy z kulis powstawania spotów z popularnymi bohaterami TP.

Serce i Rozum reklamują pakiety TV 9 czerwca 2011, 13:32

Tym razem bohaterowie Telekomunikacji Polskiej reklamują pakiety telewizyjne i mają wielu chętnych na oglądanie gości.

Serce i Rozum: Flirtuj z Neostradą i filtruj... 30 maja 2011, 14:36

Kolejne wideo z najpopularniejszymi bohaterami Telekomunikacji Polskiej. Tym razem, Serce i Rozum zachęcają do flirtu z Neostradą oraz filtrowania ofert dostępnych na rynku.

Serce i Rozum mają chłopaka [wideo] 12 maja 2011, 15:11

W maju w telewizji emitowana jest nowa reklama z Sercem i Rozumem w roli głównej. Tym razem bohaterowie TP reklamują nowe usługi głosowe Telekomunikacji Polskiej z powiększonym pakietem minut. Co to mogło się dziać poprzedniego wieczoru?

Serce i Rozum w wannie - kolejna reklama 28 marca 2011, 11:59

Przyzwyczailiśmy się już do częstego oglądania nowych spotów z Sercem i Rozumem. Z opinii o przygodach bohaterów wynika, że nie potrafią się znudzić. Co tym razem zaprezentowali?

Serce i Rozum - nowa odsłona 15 marca 2011, 10:16

Serce i Rozum coraz częściej goszczą na ekranach telewizorów i biją rekordy w Internecie. TP przygotowało kolejny spot reklamujący pakiet telewizji z Neostradą. Tym razem, jest on przeznaczony do emisji telewizyjnej.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16