PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telefonia Dialog

Newsy: Telefonia Dialog


Dialog: nowa oferta dla mikrofirm 2 lutego 2011, 10:50

Podstawowym wyróżnikiem nowej oferty sieci Dialog "Dobry biznes z Dialogiem", jest niski abonament telefoniczny. Dialog poszerzył ofertę dla klientów biznesowych korzystających z usług telefonicznych świadczonych na sieci TP.

Dialog dostarczy światłowody do 22,5 tys. lokali 14 października 2010, 13:34

Dzisiaj w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Rozbudowa regionalnej sieci szerokopasmowej Telefonii DIALOG S.A. w województwie łódzkim”. Przedsięwzięcie zajęło pierwsze miejsce w konkursie wniosków o dotację „Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Diallo - nowy MVNO telefonii Dialog 1 lutego 2010, 13:09

Od dzisiaj rusza telefonia Diallo. Jest to operator MVNO działający na sieci Polkomtel a należący do KGHM Telefonii Dialog. Poniżej krótko przybliżamy zaprezentowaną ofertę.
reklama

UKE: Orange zapłaci 0,5 mln zł kary 22 stycznia 2010, 12:10

W dniu 20 stycznia 2010 r. przed Sądem Apelacyjnym odbyła się rozprawa z apelacji wniesionej przez PTK Centertel od wyroku Sądu Okręgowego Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z dnia 20 kwietnia 2009 r., którym SOKiK oddalił odwołanie PTK od decyzji Prezesa UKE nakładającej na Powoda karę 500 tys. zł w związku z niewypełnieniem warunków zapewnienia Telefonii Dialog SA dostępu telekomunikacyjnego, określonych w umowie o współpracy w zakresie połączeń sieci i zasad rozliczeń, polegającym na braku realizacji połączeń do numerów niegeograficznych usług audiotekstowych i sieci inteligentnej świadczonych w sieci Telefonii Dialog SA, tj. numerów 0-400,0-800,0-801,0-804.

Sześć nowych kanałów w DIALOGmedia 14 stycznia 2010, 13:14

O sześć znanych i popularnych kanałów poszerzy się oferta programowa telewizji cyfrowej DIALOGu. Od połowy stycznia na ekranach zagoszczą Hallmark, Comedy Central Polska, Nickelodeon Polska, BBC Lifestyle, VH1 Classic i Deutsche Welle TV.

Leszek Hajkowski rezygnuje z Dialogu 23 lipca 2009, 13:46

Leszek Hajkowski zrezygnował z funkcji prezesa Telefonii Dialog - podała spółka w komunikacie.

Leszek Hajkowski prezesem Dialogu 26 maja 2009, 19:25

Według Pulsu Biznesu rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko prezesa Telefonii Dialog. Nowym prezesem spółki pozostanie Leszek Hajkowski, który był związany z Polkomtelem (sieć Plus), a przez ostanie dwa lata był niezależnym konsultantem w zakresie telekomunikacji i sprzedaży usług.

Kara dla PTK Centertel utrzymana 22 kwietnia 2009, 09:34

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał za zasadne ukaranie PTK Centertel za brak realizacji połączeń do numerów niegeograficznych usług audioteksowych i sieci inteligentnych świadczonych w sieci Telefonii Dialog.

Można przenosić numery stacjonarne (np.) z TP... 9 marca 2009, 19:09

Można już przenieść numer telefonu od tradycyjnego operatora telekomunikacyjnego do FreecoNet. Z możliwości tej mogą skorzystać abonenci aż czterech największych operatorów stacjonarnych.

Wprowadzona właśnie możliwość przenoszenia numerów stacjonarnych do FreecoNet ucieszy z pewnością te osoby, które nie chcą rozstawać się ze swoimi dotychczasowymi numerami telefonów od operatora tradycyjnego, a jednocześnie zamierzają skorzystać z telefonii internetowej FreecoNet. Usługa przenoszalności numerów od TP SA obejmuje zasięgiem 33 strefy numeracyjne, natomiast abonenci operatorów: Exatel, GTS Energis i Netia, mogą przenieść swój numer telefonu do FreecoNet ze wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce.

- Migracja do VoIP bez konieczności rozstawania się z posiadanym numerem telefonu jest zachęcająca – przede wszystkim dlatego, że można znacznie obniżyć rachunki telefoniczne. Nie ma bowiem wysokiego abonamentu - mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet.

Procedura przeniesienia numeru jest prosta - zgłoszenia dokonuje się postępując zgodnie z kilkoma krokami. Po ich wykonaniu użytkownikowi dostarczane są wszystkie dokumenty, które należy wypełnić i przesłać do FreecoNet SA. Wszelkie kolejne formalności, FreecoNet SA załatwia w imieniu użytkownika. Szczegóły dotyczące przenoszalności dostępne są na stronie FreecoNet. Został tam też umieszczony specjalny formularz dla tych, których funkcjonalność przeniesienia numeru do FreecoNet jeszcze nie obejmuje. Zostawiając swoje dane (m.in. aktualny operator, strefa numeracyjna), osoby te zostaną automatycznie poinformowane, kiedy usługa ta stanie się dla nich dostępna.

Gadu-Gadu wystartuje z telefonią 9 marca 2009, 09:57

Według informacji Gazety Prawnej jednym z dwóch operatorów wirtualnych, którzy rozpoczną działalność na bazie infrastruktury Polkomtela, operatora marki Plus, będzie komunikator Gadu-Gadu. Ostatnio Gadu-Gadu udostępniało kolejne wersje swojego komunikatora na telefony komórkowe - w Javie oraz Symbiana. Czyżby były to przymiarki do startu nowej sieci komórkowej?

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości