PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Telekomunikacja Polska (TP SA)

Newsy: Telekomunikacja Polska (TP SA)


"1812: Serce Zimy" - pokieruj audiobook`iem... 2 stycznia 2012, 18:05

Uwielbiam literaturę i dobre historie. Jestem fanem e-book`ów i audiobook`ów. To za sprawą tego, że nie mam możliwości dźwigania książek i gazet oraz lubię o różnych porach i różnym nastroju sięgać po różne rzeczy. Audio - bo czasami bolą oczy od komputera. A jakby tak połączyć to wszystko i jeszcze mieć wpływ na fabułę? Czemu nie? Daje to "1812: Serce Zimy".

Zimowa wyprzedaż telefonów w TP 2 stycznia 2012, 16:19

Z pierwszym dniem Nowego Roku startuje zimowa wyprzedaż telefonów stacjonarnych. Ceny poszczególnych telefonów są niższe nawet o 30 zł.

TP i Sourcefire podpisały umowę o współpracy w... 14 grudnia 2011, 17:00

Umowa podpisana przez Telekomunikację Polską i Sourcefire Inc. jest bezterminowa i dotyczy między innymi wykrywania zagrożeń i ochrony przed atakami osób trzecich na infrastrukturę sieciową Spółki oraz jej klientów. Zespoły Sourcefire Vulnerability Research Team (SF VRT) oraz TP Computer Emergency Response Team (TP CERT) będą prowadzić stałą wymianę informacji w tym zakresie.
reklama

DPTG pozywa TPSA. Tym razem w USA 13 grudnia 2011, 10:39

Tym razem Duńczycy chcą przejąć należność AT&T wobec TPSA. To nie pierwszy pozew poza Polską wymierzony w TPSA.

Jak widzi rynek prezes Grupy TP? 12 grudnia 2011, 16:02

Maciej Witucki prezes Grupy TP podzielił się swoją wizją odnośnie najbliższej przyszłości firmy. Jak jego zdaniem będzie wyglądał rynek usług telekomunikacyjnych?

Wyróżnienie dla raportu CSR Grupy TP 2 grudnia 2011, 09:39

Raport społecznej odpowiedzialności Grupy TP otrzymał wyróżnienie w konkursie Raporty Społeczne 2011 organizowanym przez CSR Consulting, Forum Odpowiedzialnego Biznesu i PricewaterhouseCoopers. Raport doceniono przede wszystkim za kompleksowe podejście do dialogu z interesariuszami.

Strefa Korzyści dla klientów TP 1 grudnia 2011, 15:11

Od 1 grudnia wszyscy klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać ze Strefy Korzyści oferującej zniżki od 5 do nawet 40% na zakupy w wybranych sklepach i punktach usługowych. Wystarczy przy zakupie przedstawić bieżącą fakturę za którąkolwiek z usług TP.

TP: Tani Plan Dobry Telefon 28 listopada 2011, 10:28

Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z planów telefonicznych: Startowy Na Start, DoMowy Taniej, DoMowy Na Co Dzień lub DoMowy Ile Chcesz, mogą również zakupić za symboliczną złotówkę nowoczesny aparat telefoniczny Panasonic lub Swissvoice i zaoszczędzić nawet do 146 zł. Wystarczy podpisać umowę na 12 miesięcy.

Austriacki sąd nie uchylił decyzji arbitrów w... 9 listopada 2011, 16:22

Wiedeński Sąd Gospodarczy, orzekając jako sąd I instancji, nie uchylił wyroku częściowego arbitrów z dnia 24 sierpnia 2010 roku w sporze TP i DPTG. Decyzja sądu nie jest prawomocna. Od wydanego dziś orzeczenia, TP przysługuje odwołanie do sądu apelacyjnego w Austrii.

TP: Ruszył projekt "Szerokopasmowe Pomorskie" 4 listopada 2011, 15:27

Telekomunikacja Polska wygrała konkurs ogłoszony przez zarząd województwa pomorskiego na budowę infrastruktury zapewniającej dostęp do szerokopasmowego internetu mieszkańcom Pomorza. Firma zbuduje tzw. sieć szkieletowo-dystrybucyjną w części województwa, która jest jej pozbawiona. Właśnie rozpoczął się pierwszy etap realizacji tego projektu.

Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 2017... 28.08.2017, 10:12