PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Weekendowy luz

Newsy: Weekendowy luz


Weekendowy luz: "Oni" lubią grać na smartfonach... 31 grudnia 2011, 14:30

Chyba każde zwierze da się skłonić do grania na smartfonie. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią grę, która trafi w czuły punkt. No to sprawdźmy jak sobie radzą jedni z mniejszych mieszkańców planety.

Weekendowy Luz: Trójmiejska parodia reklamy Netii 31 grudnia 2011, 10:17

W sieci pojawiła się ciekawa parodia reklamy Netii. Nie wiadomo jednak, czy twórcy są zadowolonymi klientami operatora, czy jest to po prostu zamysł artystyczny.

Weekendowe luzy: Prawda... 4 grudnia 2011, 14:15

Nie raz i nie dwa zdarzyło się, że próbowaliśmy się do kogoś bezskutecznie dodzwonić. Czasami sprawy były bardzo pilne, innym razem miej ale zawsze wkurzało, jak ktoś nie odbierał. A przecież kiedyś nie było komórek i każdy mógł się znaleźć i skontaktować. Najwyraźniej te czasy minęły, a Nam zostało się podenerwować. Jak na załączonym obrazku.
reklama

Weekendowe luzy: Jak wykorzystać smartfona w... 3 grudnia 2011, 12:00

Firma MINI wpadła na ciekawy pomysł, żeby wykorzystać smartfony do promocji produkowanych przez siebie samochodów. Kampania opiera się na grze miejskiej z wykorzystaniem telefonów z systemami Android i iOS. Aby wygrać MINI Coupe, trzeba się trochę nabiegać z telefonem.

Weekendowe luzy: Robin Williams i Siri [wideo] 26 listopada 2011, 13:30

Robin Williams w wywiadzie dla Ellen parodiuje asystenta Siri. Trzeba przyznać, że nieźle mu to wychodzi.

Weekendowy luz: Angry Birds na żywo [wideo] 12 czerwca 2011, 20:34

T-Mobile postanowił pokazać, jak wygląda gra Angry Birds na żywo. Na ulicy Barcelony rozstawiono scenerię rodem z najpopularniejszej gry na urządzenia mobilne. Z resztą zobaczcie sami.

Weekendowy Luz: Klip z iPad`a 17 kwietnia 2011, 15:19

Gorillaz nagrali album z pomocą iPad`a i zaawansowanych aplikacji muzycznych. Traktowano to jako przełom. Apple fani na pewno będą zadowoleni z kolejnego innowacyjnego zastosowania tabletu z logiem nadgryzionego jabłka.

Weekendowy luz: Broń się komórką 17 kwietnia 2011, 12:13

Kolejny świetny pomysł na wykorzystanie telefonu komórkowego w niestandardowy sposób.

Weekendowy luz: Ponadspecyfikacyjne... 16 kwietnia 2011, 13:39

Telefony komórkowe mają różne zastosowanie. Specyfikacje powiększają się o wciąż nowe funkcje. Najstarszą jednak jest...

Weekendowy luz: nakładka 3D na telefon 16 kwietnia 2011, 11:00

Nadchodzi nowa era wyświetlaczy. Superszybkie smartfony teraz będą posiadały ekrany wyświetlające obraz trójwymiarowy. Jednak takie cacko wiąże się z wysokimi kosztami. A może tak samemu dogonić nowe trendy?

Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09