PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Windows Phone 7

Newsy: Windows Phone 7


50 tysięcy aplikacji Windows Phone 17 stycznia 2012, 15:20

Liczba dostępnych aplikacji Windows Phone robi wrażenie, szczególnie w zestawieniu z krótkim czasem ich powstawania. Niestety, ilość nie zawsze idzie w parze z jakością.

Windows Phone z automatycznym backupem 2 stycznia 2012, 14:14

Najprawdopodobniej niedługo użytkownicy najmłodszego mobilnego systemu Windows Phone dostaną możliwość automatycznego backupu danych.

Samsung OMNIA W debiutuje na rynku 28 grudnia 2011, 15:40

Samsung OMNIA W to długo wyczekiwany model pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 7.5 Mango, który posiada wirtualny dysk o pojemności 25 GB, pozwalający na przechowywanie i wygodne współdzielenie plików oraz dostęp do dedykowanej strefy aplikacji.
reklama

Ceneo dla użytkowników Windows Phone 7 28 grudnia 2011, 10:21

Serwis Ceneo.pl zaprezentował kolejną aplikację – tym razem na Windows Phone 7. Obecnie na polskim rynku dostępnych jest kilkanaście telefonów opierających się o ten system.

Błąd w Windows Phone potwierdzony 14 grudnia 2011, 12:55

Microsoft potwierdził wczorajsze informacje dotyczące błędu pozwalającego zablokować aplikację wiadomości w systemie Windows Phone. Dodatkowo dzisiaj wyszły na jaw kolejne problemy z platformą.

Wzrasta liczba aplikacji na WP Marketplace 13 grudnia 2011, 12:40

W Windows Phone Marketplace znajduje sie już 45 tysięcy gier i aplikacji. Prawie 6 tysięcy zostało dodanych w przeciągu ostatnich 30 dni. Przez ostatnie 90 dni pojawiło się ich ponad 14 tysięcy. Sugeruje to wzrost tempa z jakim pojawiają się nowe propozycje w sklepie.

Usterka w Windows Phone - SMS może fabrycznie... 13 grudnia 2011, 12:01

Portal WinRumors podał informację, że odpowiednio spreparowana wiadomość SMS, MMS, czy z Facebooka może doprowadzić do fabrycznego resetu smartfona.

Dalszy ciąg polskiej promocji Nokii Lumia 800... 12 grudnia 2011, 14:15

Doczekaliśmy się kolejnego materiału promocyjnego w rodzimym języku promującego Nokię Lumia 800 - pierwszego fińskiego telefonu z systemem Windows Phone 7, który jest efektem współpracy z firmą Microsoft.

Czy TellMe działa jak Siri? [wideo] 2 grudnia 2011, 15:45

W niedawnej wypowiedzi Craig Mundie, szef inżynierów z Microsoftu, stwierdził, że od roku w Windows Phone 7 jest funkcja posiadająca możliwości Siri. Ile w tym prawdy?

Liczba aplikacji na Windows Phone Marketplace... 21 listopada 2011, 17:49

Najnowsze badania wykazują, że w sklepie z aplikacjami na platformę Windows Phone znajduje się już 40 tysięcy pozycji. Miesiąc temu liczba aplikacji wynosiła 35 tysięcy. Wzrost jest zadowalający i niesie duże nadzieje na przyszłość.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16