PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > AB autoryzowanym dystrybutorem HTC w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ab-autoryzowanym-dystrybutorem-htc-w-polsce-5199.html
QR Code
AB autoryzowanym dystrybutorem HTC w Polsce

Piotr Baranowski, 10 grudnia 2008, 13:42
Tagi: AB, Brightpoint, HTC

Firma HTC poinformowała, że jej nowym partnerem w dystrybucji została spółka AB S.A. Wrocławska spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Podpisanie umowy z firmą AB SA znacząco poprawi możliwości dotarcia do firm oferujących rozwiązania HTC, zarówno operatorów komórkowych, sieci sprzedaży detalicznej, jak również partnerów oferujących wszelkiego typu rozwiązania tworzone z wykorzystaniem terminali mobilnych. Tym samym klienci HTC uzyskają łatwiejszy dostęp do bogatej oferty najwyższej klasy zaawansowanych technologicznie telefonów komórkowych.

Tomasz Leśniak, HTC Area Manager Eastern Europe powiedział:

Bezpośrednia współpraca z AB S.A. to ważny krok w rozwoju polskiego rynku. Dzięki rozbudowanej sieci firm współpracujących z AB rzesza, zarówno dużych, jak i niewielkich przedsiębiorstw, uzyska łatwy dostęp do najnowocześniejszych na rynku telefonów komórkowych. Jesteśmy pewni, że dzięki tej współpracy, będziemy lepiej niż dotychczas mogli dotrzeć do klientów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań na rynku.


Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB S.A. powiedział:
HTC to kolejny producent, który docenia potencjał kanału dystrybucyjnego AB S.A, szczególnie w segmencie MŚP. Współpraca z HTC w istotny sposób uzupełnia potfolio naszych produktów w zakresie telefonii komórkowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientom pełne spektrum najnowszych urządzeń i akcesoriów najwyższej klasy. Produkty HTC wyróżniają się między innymi wysoką jakością, unikalną konstrukcją i zaawansowanymi funkcjami, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Warto podkreślić, że firma HTC jest nie tylko jednym ze światowych liderów w sprzedaży smartfonów i telefonów wielofunkcyjnych. Jest także jednym z niewielu liderów innowacyjności w tej kategorii rozwiązań. Natomiast naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w sprzedaży rozwiązań mobilnych w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Usługi dystrybucyjne dla firmy HTC w Polsce świadczą obecnie: AB S.A. i Brightpoint Poland.

reklama

Ostatnie opinie internautów

dragontor 10.12.2008 @ 17:57
Samrtphony HTC są tanie i posiadają praktycznie nieograniczoną funkcjonalność. Niektórzy zarzucają HTC Windowsa, ale moim zdaniem jest to dobry system. Polecam te smartphony użytkownikom, którzy poszukują w telefonach funkcjonalności.
krzychu.pl 10.12.2008 @ 19:17
HTC to taki producent który przyjął się na polskim rynku. W ofercie Play jest sukcesywnie coraz więcej ich telefonów i są to naprawdę nieźle wyposażone słuchawki często w rozsądnej cenie.

HTC powinien właśnie poprzez umowy z operatorami komórkowymi rozwijać swoją sprzedaż by zwiększyć udziały w rynku.
Blackscrew 11.12.2008 @ 09:38
no to co teraz z Brightpointem?
Mesaj 15.12.2008 @ 13:33
HTC według mnie jedna z najlepszych marek telefonów. Dzięki platformie Windows Mobile telefony z tej branży mają o wiele bardziej rozszerzoną funkcjonalność. Dobrze, że w Polsce wreszcie wkroczyło.
Może ceny tych telefonów staną się w końcu niższe.. Ceny starszych HTC to około 300-400zł, więc nie jest to mało.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości