PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > abonament

Newsy: abonament

T-Mobile: gwarancja najniższych cen smartfonów... 2 stycznia 2012, 15:38

4 stycznia br. T-Mobile rozpoczyna promocję, w której będzie oferował telefony w najniższych cenach wśród operatorów komórkowych. Jeżeli mimo tego klient znajdzie zakupiony telefon w lepszej cenie u konkurencji otrzyma od T-Mobile rekompensatę w postaci abonamentu za złotówkę przez trzy miesiące.

T-Mobile kusi uczniów i studentów 31 sierpnia 2011, 11:50

Sieć T-Mobile przygotowała specjalną ofertę abonamentową oraz MIX dla uczniów i studentów.

Orange: Podwojenia w abonamencie i mixie 4 kwietnia 2011, 08:55

Zgodnie z zapowiedziami rusza nowa promocja „Rozmawiaj dłużej, SMS-uj więcej”, która jest dostępna w abonamentach i mixie dla nowych klientów oraz przedłużających umowy.
reklama

Rewolucyjny system doboru ofert... 11 lutego 2011, 19:32

Naukowcy z Polski przez dwa lata pracowali nad usługą internetową, która ma obliczyć najlepszą kombinację taryf, usług dodanych i promocji sieci komórkowych. Twórcy deklarują, że nie będą zawierane żadne komercyjne umowy z telekomami, które mogły by wpłynąć na wyniki symulacji. Czy jest to możliwe?

Nowa promocja Dialogu - "Morze korzyści" 9 lutego 2011, 11:12

Operator Dialog wprowadził nową promocję dla klientów indywidualnych na liniach TPSA - "Morze korzyści". Abonament w usłudze kosztuje od 27,99 zł. W ofercie są dostępne zróżnicowane pakiety minut, naliczanie sekundowe i atrakcyjne ceny połączeń, a także rabaty na opłacie instalacyjnej i abonamentowej.

Era rozdaje prezenty w abonamencie [cennik] 1 lutego 2011, 12:28

Sieć Era wprowadza od 2 lutego 2011 roku nową ofertę, w której klient przy podpisaniu umowy może wybrać jeden z trzech prezentów: zniżkę na telefon, bezpłatną Sieci Rodzinną lub 2 x więcej minut. Wszystkie prezenty przyznawane są na cały okres umowy.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16