PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Adidas i Samsung wprowadzają do sprzedaży rewolucyjny system treningowy miCoach

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/adidas-i-samsung-wprowadzaja-do-sprzedazy-rewolucyjny-system-treningowy-micoach-3626.html
QR Code
Adidas i Samsung wprowadzają do sprzedaży rewolucyjny system treningowy miCoach

Michał Gruszka, 10 marca 2008, 22:13
Tagi: adidas, promocja, Samsung

Dwie światowe firmy – adidas i Samsung – ogłosiły zawarcie strategicznego partnerstwa oraz przedstawiły pierwszy produkt będący rezultatem ich współpracy - system miCoach.

IS Kim, prezes i dyrektor wykonawczy firmy Samsung Electronics Europe powiedział:

Firmy Samsung i adidas łączy pasja do sportu łączącego różne kultury, branże oraz technologii. Nowoczesne wzornictwo firmy Samsung oraz jej zaawansowana technologia doskonale komponują się ze sportowymi osiągnięciami firmy adidas. Wspólnie jesteśmy w stanie wesprzeć wszystkich entuzjastów sportu w uwolnieniu ich prawdziwego potencjału i czerpaniu radości z treningu bez względu na wiek czy umiejętności.


MiCoach to system treningowy, który nie tylko motywuje i inspiruje do działania, ale przede wszystkim pomaga w codziennym treningu na wszystkich poziomach zaawansowania. Przeprowadza wstępną analizę sprawności fizycznej, a następnie przekształca zapisane dane w indywidualny plan treningowy, którego trudność zależy od celu, jaki wyznaczył sobie sam ćwiczący. Dzięki temu miCoach jest swego rodzaju osobistym trenerem, który zawsze jest przy tobie, dokładnie zna twój cel i zawsze wie, w jaki sposób go osiągnąć.

MiCoach składa się pięciu podstawowych elementów, które w połączeniu tworzą niepowtarzalny interaktywny system: telefon miCoach firmy Samsung, pulsometr, licznik kroków dostosowany do wszystkich rodzajów obuwia biegowego firmy adidas, odpowiednia odzież sportowa firmy adidas oraz strona internetowa miCoach, umożliwiająca opracowywanie dostosowanych do użytkownika programów treningowych.


José Mourinho, zwycięzca Ligi Mistrzów UEFA oraz zdobywca Pucharu UEFA z drużyną Porto, a także zwycięzca angielskiej ligi Premier League z drużyną Chelsea powiedział:
W celu osiągnięcia wyznaczonego celu, każdy sportowiec potrzebuje najlepszego trenera – właśnie takim osobistym trenerem jest urządzenie miCoach, które można dostosować do własnego rytmu, wykorzystywać w każdej sytuacji i które pomoże osiągać kolejne poziomy sprawności fizycznej.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 0 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości