PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > [Aktualizacja] Play Fresh: Stan Darmowy - za darmo do wszystkich w Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/aktualizacja-play-fresh-stan-darmowy-za-darmo-do-wszystkich-w-play-7075.html
QR Code
[Aktualizacja] Play Fresh: Stan Darmowy - za darmo do wszystkich w Play

Mariusz Burski, 9 lutego 2010, 20:13 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 9 lutego 2010 o 21:37)
Tagi: darmowe rozmowy, Play, Play Fresh, Polkomtel, Project4 (P4)

Od dzisiaj Play udostępnia rewolucyjną ofertę darmowych rozmów wewnątrz własnej sieci po doładowaniu konta kwota minimum 30zł.

Stan Darmowy w Play to promocja dedykowana dla użytkowników oferty Play Fresh. Promocja obejmuje darmowe połączenia wewnątrz sieci Play po doładowaniu konta minimalna kwotą 30zł. Aby aktywować promocje, należy: pisać krótki kod *111*1*1# i poczekać na potwierdzenie aktywacji usługi. Po otrzymaniu potwierdzenia należy doładować konto kwota minimalną 30zł. Ty sposobem otrzymujemy darmowe rozmowy w Play przez okres 30 dni. Darmowe rozmowy mogą być także prowadzone przez infrastrukturę telekomunikacyjną sieci Plus.


[Aktualizacja]
Według regulaminu aby połączenie było bezpłatne, musi być wykonane z i do sieci telekomunikacyjnej P4. Czy ten punkt regulaminu okaże się martwy? - z informacji jakie posiadamy, można dzwonić z nadajników należących do Polkomtela.
Promocja oficjalnie startuje 10 lutego 2010.


Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

kamil 14.02.2010 @ 17:21
Widze ze to tak naprawde pierwsza taka oferta gdzie rozmawia sie z kim sie chce za darmo.
Mr White 15.02.2010 @ 00:00
Play był pierwszy z tak atrakcyjna ofertą, a inni operatorzy narazie niczym wyjątkowym nie odpowiedzieli
oli 16.02.2010 @ 15:37
wiadomo że chcąc dzwonić do innych, trzeba doładować konto za przynajmniej 30 zł jak komuś to wystarcza na miesiąc :) ale z to do oporu ze wszystkimi w Play :) super ! W swoim mobilnym życiu byłem w erze, orange i plusie, no i teraz w play i jedno wiem, że nigdy nie zamieniłbym tej sieci na inną !!!!! w świętej 3 nic się nie zmieniało, jakby spali :) jak wszedł Play rynek mobilny zaczął wirować bo to Play w taki stan wprowadzał :) Play wyznacza drogę a inni za nim podążają by nadgonić, ale nigdy to nie jest to samo co w Play, bo oni wciąż idą do przodu zostawiając konkurencją daleko za sobą. Play wciąż wprowadza oferty i promocje, które dotyczą starych i nowych użytkowników. Na dodatek, zawsze kiedy miałem jakiś problem z Play, nigdy Biuro Obsługi nie robiło żadnych problemów, zawsze sprawa jest załatwiona pozytywnie i po moich myślach. Nie mam żadnego powodu by pluć i przeklinać Play, zaś mam wiele powodów by Play stawiać na pierwszym miejscu najlepszych operatorów w Polsce.
@mona 16.02.2010 @ 15:47
Czy Play był pierwszy z tak atrakcyjną ofertą? Około rok temu w Nowym Tak Taku pojawiła się oferta Godziny za Grosze, czyli możliwość rozmów w sieci w cenie 29gr za godzinę. Stan Darmowy to krok dalej- choć, żeby korzystać z darmowych rozmów, trzeba regularnie doładowywać konto.
andy23 16.02.2010 @ 20:06
Ale tu dzwonisz po całości za free :) , stan darmowy to niewątpliwie dobra inwestycja :D
Mr White 17.02.2010 @ 00:37
...dokładnie, a za doładowanie dostajesz jeszcze od Play pakiet 1000 sms'ów do wszystkich sieci
bodzio65 21.02.2010 @ 19:09
Chciałbym przedstawić stu procentowo sprawdzony program lojalnościowy: Przeczytam Wszystkich. Aby zdobyć któryś z powyższych produktów (a jest ich jeszcze więcej) należy zarejestrować się na stronie i zbierać punkty. Jak? Wszystko polega na czytaniu artykuły. Za jeden artykuł dostajesz od jednego do trzech punktów. Idzie bardzo szybko :) Klikasz w stronę, wybierasz artykuł, jak się wyświetli nie musisz czytać, ponieważ już został naliczony punkt za samo otworzenie strony. W ciągu dnia zbieram punkty ok. pół godziny a po siedmiu dniach mam już ponad 1200 pkt. Każdy kto zarejestruje się z czyjegoś zaproszenia dostaje na początek 100 pkt. Chcesz? Zarejestruj się z mojego zaproszenia
doładowanie za 5 zł 750 pkt
doladowanie za 10 zl 1200pkt
doładowanie za 25 zl 2700 pkt
i inne nominały.W serwisie sa również inne nagrody pendrivy 8 gb i 4 gb plyty cd ksiązki naprawde warto ie zapisać tam

http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=b4cd54fd4eec4cd4bd2543037ecfef35
Ursus 1.04.2010 @ 15:05
Zrobiłem błąd najpierw załadowałem konto za 30zł
a za chwile aktywowałem promocje
Czy będzie działaś stan darmowy ?? Czy jest możliwość zadzwonienia do biuro i żeby mi włączyli ta usługę??

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16