PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Aktywacja Video Poczty Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/aktywacja-video-poczty-play-1948.html
QR Code
Aktywacja Video Poczty Play

Michał Gruszka, 16 września 2007, 15:23
Tagi: Play

Play od kilku dni rozsyła do wybranych abonentów zaproszenia do testowania nowej usługi - wideo poczty głosowej. Jak się okazało z usługi może skorzysta każdy.

... kto wyśle SMS o treści T na numer 444. Przetestowaliśmy to na kilku numerach telefonicznych w Play i uzyskaliśmy dostęp do usługi.

Wideo poczta głosowa na razie jest całkowicie bezpłatna- nagrane wideo wiadomości wysyłane są w formacie 3gp na adres e-mail (jeśli skonfiguruje się przesyłanie wiadomości na adres e-mail). Można nagrać własne wideo powitanie w poczcie głosowej. Wszystkie wideo-funkcje aktywują się automatycznie po wykonaniu wideo połączenia z numerem *200 (lub 790200200).

Na razie nie ma możliwości przesyłania między użytkownikami wiadomości wideo (między wideo skrzynkami).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Azja 17.09.2007 @ 08:51
Hm, a to w sumie ciekawe. Ale trzeba miec dobry ekran. Bo co z tego, ze ja mam Prade, ktora oglada sie jak maly telewizor, skoro osoba odbierajaca wiadomosc moze miec gorsze paramki i nic prawie nie widziec?
wiki 17.09.2007 @ 11:55
napewno osoby majace tel w play nie beda mialy z tym problemu bo maja tel multimedialne...w sumie coraz wiecej osob ma juz tel, na ktorych spokojnie bedzie mozna obejrzec taka video wiadomosc...
saqu 18.09.2007 @ 08:37
Tez mi sie podoba ta opcja. Nawet jak ktos nie ma jeszcze koma z taka mozliwoscia, to sobie moze za 1 zl kupic w najnizszym abonamencie, zaden problem. Na mojej ku800 powinno byc niezle widac. To przyjemne, bo mozna na przyklad nagrac tylko buziaka, albo sfilmowac prezent :)
beata 18.09.2007 @ 11:30
można to wykorzystac do wileu fajnych rzeczy...video romzowy stały sie juz dosc popularne bo mozna gadac z kims i go iwdziec i pewnie tak samo bedzie z video wiadomsciami...napewno bede korzystała:]
lolo na moście 18.09.2007 @ 14:35
generalnie łatwa sprawa z aktywacją. POza tym sam pomysł jest dobry i nowatorski...zobaczymy jak to się rozwinie:)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 12 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16