PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Akumulatory do Notebooków od TF1

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/akumulatory-do-notebookow-od-tf1-2694.html
QR Code
Akumulatory do Notebooków od TF1

Michał Gruszka, 29 listopada 2007, 18:01
Tagi: ciekawostka, TelForceOne (TFO)

Mobilność i komfort pracy sprawia, że coraz więcej osób chętnie korzysta z laptopów. Wytrzymałość i pojemność akumulatorów stanowi jeden z najważniejszych wyznaczników ich funkcjonalności.

Akumulatory do laptopów marki TF1 to wysokiej jakości produkty przeznaczone do wszystkich popularnych marek, jak Acer, ASUS, Dell, Fujitsu-Siemens, HP/Compaq, IBM, Sony, czy Toshiba. Duża pojemność – nawet do 8800mAh - zapewnia długą i niezawodną pracę z przenośnym komputerem. Dzięki zastosowaniu nowej technologii ogniw litowo-jonowych akumulatory zostały pozbawione efektu pamięci. Zakup fabrycznie nowego produktu zapewnia 24- miesięczną gwarancję oraz bezawaryjną pracę laptopa.

Akumulatory pozwalają na kilka godzin wygodnej pracy, jednak nawet najlepszy z nich wymaga co jakiś czas naładowania. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników notebooków wprowadzono do oferty zasilacze dedykowane marki TF1.

dyrektor działu komputerowego TelForceOne Rafał Pawluczak powiedział:

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny w pracy wielu osób jest laptop. Często stanowi on przenośne biurko z szybkim dostępem do niezbędnych danych, a niekiedy podręczną bibliotekę. Akumulatory, aby mogły zapewnić długotrwałą i niezawodną pracę z laptopem, potrzebują co pewien czas podłączenia do zasilania sieciowego. Zasilacze dedykowane marki TF1 to produkty wysokiej jakości, przeznaczone do popularnych marek laptopów: HP, HP/Compaq, Dell, Toshiba, IBM, ASUS, Acer i innych.

Dla bezpieczeństwa podłączanych urządzeń wprowadzone zostało podwójne zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciwprzepięciowe. W zestawie znajduje się kabel zasilający, a niektóre modele posiadają wskaźnik zasilania LED. Zasilacze marki TF1 zostały objęte 24 – miesięczną gwarancją. Stanowią niezbędne wyposażenie dla każdego użytkownika notebooka, który potrzebuje stałego kontaktu ze światem.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości