PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Altar Video IVR przedstawił system rozmów video

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/altar-video-ivr-przedstawil-system-rozmow-video-4590.html
QR Code
Altar Video IVR przedstawił system rozmów video

Michał Gruszka, 30 czerwca 2008, 14:38
Tagi: 3G, Altar, ciekawostka

Firma Altar wprowadziła do swojej oferty telefoniczną platformę świadczenia usług video. System Altar Video IVR umożliwia prowadzenie serwisu udostępniającego transmisję głosową i video dla osób posiadających telefony 3G. Rozwiązanie pozwala również na świadczenie usług mobilnych w czasie rzeczywistym poprzez kanał wideo telefonii komórkowej 3G-324M. Premiera Altar Video IVR miała miejsce podczas czerwcowych Targów Contact Center w Warszawie.

Altar Video IVR, będący zaawansowanym i elastycznym narzędziem do zarządzania treściami multimedialnymi, bazuje na standardzie 3G-324M i na łączach GSM oraz TDM. System do przetwarzania mediów wykorzystuje technologię firmy Dialogic i działa pod kontrolą komercyjnego systemu operacyjnego Linux. Zarządzanie systemem jest możliwe z dowolnego komputera z przeglądarką internetową.

System zaproponowany przez firmę Altar umożliwia dynamiczne dostosowanie usług do zmieniających się oczekiwań rynku, m.in.: w łatwy i szybki sposób zarządza udostępnianą treścią wideo dzięki graficznemu konfiguratorowi scenariuszy, udostępnia statystyki i raporty dotyczące połączeń z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki WWW i konfiguruje je do analiz prowadzonych w ramach narzędzi typu Business Intelligence.

Narzędzie Altar Video IVR otwiera również nowe możliwości dla tworzenia interaktywnych, multimedialnych usług z wykorzystaniem atrakcyjnego i intuicyjnego interfejsu użytkownika. Dzięki rozwiązaniu można między innymi skorzystać z usług:

-Wideo Color Ringback – spersonalizowany (lub nie) przekaz zwrotnej informacji wideo o przyczynie nieodebrania połączenia telefonicznego

-Wideo Portal (muzyka, sport, newsy)

-Wideo Call Center – agent lub/i klient mogą prowadzić wideo rozmowę, agent może posiadać aplikację wideo softphone, a klient telefon komórkowy trzeciej generacji

-Wideo Konferencje – rozmowa wideo z wieloma użytkownikami jednocześnie polegająca na przesyłaniu obrazu oraz dźwięku przez telefon trzeciej generacji.

-Mobilna Telewizja - usługa operatorów telefonii komórkowej oferująca oglądanie telewizji za pomocą telefonu komórkowego trzeciej generacji z funkcją UMTS.

-Wideo mail - rozwiązanie umożliwiające przesyłanie wideo-wiadomości, łączących w sobie tekst, obraz i dźwięk. Zarówno nagrywanie wiadomości jak i ich odtwarzanie realizowane jest za pomocą telefonu komórkowego trzeciej generacji

-Gry wideo – umożliwia uczestnictwo za pośrednictwem telefonu komórkowego 3G w grach transmitowanych z serwera mediów.

Usługa przez system Altar Video IVR może być świadczona w dwóch trybach: dzwoniący łączy się z numerem telefonicznym aby móc korzystać on-line z treści wideo lub otrzymuje treść wideo na żądanie po wysłaniu wiadomości SMS na odpowiedni numer.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości