PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Analitycy: Play nie stanowi zagrożenia dla dotychczasowych operatorów

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/analitycy-play-nie-stanowi-zagrozenia-dla-dotychczasowych-operatorow-637.html
QR Code
Analitycy: Play nie stanowi zagrożenia dla dotychczasowych operatorów

Piotr Baranowski, 18 marca 2007, 12:19
Tagi: Play

Według analityków przyglądających się wejściu Play na rynek, operator ten nie stanowi zagrożenia dla pozostałych graczy.

Ich zdaniem zdobycie 500 tys. klientów, szczególnie przy położeniu nacisku na usługi prepaid, nie wydaje się szczególnie trudne. Lojalność w tym segmencie jest na tyle niska, że 500 tys. klientów nie jest cyfrą, która mogłaby zaskoczyć. Tym bardziej, że w ujęciu całościowym będzie to oznaczało zdobycie zaledwie 1,4% rynku.

Paweł Puchalski z DM BZ WBK:

Kiedyś P4 mówił, że chce zdobyć 25% w rynku - wydaje mi się mało prawdopodobne, aby mogli zdobyć taki udział w całym rynku. Mogą za to mieć w danym roku 25% w całkowitej liczbie przyłączeń brutto - to jest osiągalne już w 2008 roku.

Puchalski zakłada, że Play może osiągnąć zysk netto dopiero w 2011 roku, a w tym roku strata netto operatora wyniesie około 380 mln zł.

Źródło: PAP

reklama

Ostatnie opinie internautów

Elvis żyje 20.03.2007 @ 15:59
Ciężko, żeby teraz konkurenci Playa powiedzieli, że Play to dla nich jakieś wielkie zagrożenie. To oczywiste że będzie im zależało, żeby ludzie patrzyli na Play jako na operatora spacerującego po krawędzi dachu i mogącego w każdej chwili spaść.
hola 20.03.2007 @ 23:27
oferta jest super . I gdzie można kupić takie telefony w takiej cenie???? Nigdzie, tylko w PLAY!!! Kto daje kartę pamięci???? Nikt, tylko PLAY.
joka 21.03.2007 @ 10:19
Telefony sa rzeczywiscie swietne.Znalazlam ta ulotke z telefonami w Play w necie:

http://web3.manzano189.mein-webperoni.de/ulPRODUKT2.pdf

BOSKIE
aha 21.03.2007 @ 23:53
a co powiecie na to ?
Dzęki umowie pomiędzy Iplay i P4 - właścicielem czwartej sieci komórkowej Play, Iplay został głównym dostawcą muzyki dla tej sieci. Dzięki tej współpracy klienci Play będą mogli pobierać na swoje telefony nie tylko dzwonki real music i video dzwonki ale również całe utwory i teledyski.
Wszystkie pliki audio i video zostały zoptymalizowane pod kątem konkretnych modeli telefonów, które oferować będzie Play. Dzięki temu użytkownicy tej sieci będą mieli możliwość cieszyć się wysoką jakością dźwięku i obrazu na swoich nowoczesnych telefonach.
Współpraca z Play umożliwia nam dotarcie z naszą szeroką ofertą do bardzo dużej grupy osób, bezpośrednio zainteresowanych muzyką, która w połączeniu z nowoczesnymi telefonami umożliwiającymi odtwarzanie wysokiej jakości pliki audio i video idealnie wpisuje się w naszą strategię dostarczania wysokiej jakości treści rozrywkowej.
andzia 22.03.2007 @ 12:14
Nieźle,nieźle.Kolejny argument na korzysc Play.Zdobywa coraz to innych partnerow zeby oferowac jak najwieksza liczbe usług.I super.Teraz telefony,ktore sa w ofercie mozna bedzie na maxa wykorzystac:)
just 23.03.2007 @ 12:50
No to co powiecie na to-bo juz wiadomo,ze bedzie mozna zrywac umowy z era ,a Play zaproponuje specjalna oferte dla ludzi,ktorzy odejda z ery:)Super.
Tu jest info:

http://telefon.gsm.pl/telekomunikacja/21758-bedzie-oferta-sieci-play-dla-uciekinierow-z-ery.html
zoo 3.04.2007 @ 10:28
Rzeczywiscie fajna opcja.Caly czas cos sie bedzie dzialo:)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 2017... 28.08.2017, 10:12