PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > ANDRA certyfikowanym dostawcą usług Avaya

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/andra-certyfikowanym-dostawca-uslug-avaya-3621.html
QR Code
ANDRA certyfikowanym dostawcą usług Avaya

Michał Gruszka, 7 marca 2008, 10:53
Tagi: Andra, Avaya

Andra oficjalnie uzyskała status Avaya Certified Quality Service Provider. Niezależna firma certyfikująca YMI Group, działająca na zlecenie Avaya, przeprowadziła w lutym br. audyt serwisu i procedur obsługi klienta w firmie Andra. Potwierdził on efektywność funkcjonujących w firmie procedur i standardów serwisowych oraz spełnienie wymagań w zakresie obsługi klienta, zarządzania projektami, monitorowania poziomu obsługi i efektywności serwisu oraz zarządzania magazynem części zapasowych.

Status Avaya Certified Quality Service Provider jest gwarancją kompetencji partnera wdrażającego rozwiązanie lub zapewniającego wsparcie serwisowe użytkownikom rozwiązań Avaya. Obecność na rynku polskim certyfikowanego dostawcy usług Avaya, jest korzystne dla podmiotów planujących wdrożenie lub poszukujących wsparcia posprzedażowego. Dotyczy to w szczególności firm posiadających standardy korporacyjne oraz wymagających unikalnych kompetencji ze strony dostawcy usług.

W zakresie rozwiązań Avaya nasza firma posiada jedne z najwyższych, jeśli nie najwyższe, kompetencje techniczne w kraju – mówi Maciek Bilicki, dyrektor działu telekomunikacji w firmie Andra. – Audyt serwisu potwierdził nasze przygotowanie do zapewnienia skutecznej obsługi klienta na poziomie zgodnym pod każdym względem ze standardami Avaya, także od strony organizacyjnej.

Andra posiada status Avaya Gold Business Partner w zakresie rozwiązań komunikacyjnych klasy Enterprise oraz Avaya Silver Business Partner w zakresie rozwiązań komunikacyjnych dla rynku SMB. Dwaj inżynierowie firmy Andra, jako pierwsi w Polsce uzyskali najwyższy status kompetencyjny w zakresie rozwiązań Avaya, potwierdzony tytułem Avaya Certified Expert.

Andra kontynuuje rozwój kompetencji w zakresie wsparcia technicznego dla produktów i usług Avaya. Ponadto firma stara się umocnić swój status eksperta w projektowaniu, wdrożeniach i wsparciu dla rozwiązań komunikacyjnych tego producenta.

O firmie Andra:
Andra Sp. z o.o. jest integratorem systemów teleinformatycznych o 20-letnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na polskim rynku teleinformatycznym, Autoryzowanym Partnerem wiodących producentów branży. Firma dostarcza zaawansowane usługi projektowania, wdrożenia i wsparcia posprzedażowego w zakresie systemów telekomunikacyjnych, sieciowych i technologii budynkowych, oraz jest producentem urządzeń comander® przeznaczonych do transmisji danych w sieciach GSM. Firma posiada certyfikat ISO 9001:2001 i AQAP 2110:2006. Więcej informacji o firmie Andra na stronie internetowej www.andra.com.pl.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości