PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > aplikacja

Newsy: aplikacja


Aplikacja ING Banku Śląskiego dla iPhone 9 stycznia 2012, 15:25

ING Bank Śląski udostępnił swoim klientom ING BankMobile, aplikację na iPhona pozwalającą m.in. na zarządzanie swoim kontem bankowym bez konieczności logowania się do systemu.

Rozszerzona rzeczywistość dla Nokii N9 9 stycznia 2012, 14:47

Aplikacje wykorzystujące technologię Augmented Reality (rzeczywistość rozszerzona) są coraz bardziej popularne i robią spore wrażenie. Nic więc dziwnego, że Nokia wydała aktualizację Live View i udostępniła to narzędzie dla modelu N9.

Navmax - pierwsza polska nawigacja z korkami... 4 stycznia 2012, 12:52

W pierwszych dniach stycznia na rynek oficjalne wszedł Navmax - aplikacja nawigacyjna GPS z korkami oraz mapami instalowanymi bezpośrednio na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz nawigację samochodową typu PND.
reklama

Play uczy ratować z WOŚP 3 stycznia 2012, 13:02

Przy współpracy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz sieci Play powstała wyjątkowa aplikacja "Uczymy Ratować" przeznaczona na smartfony z systemem iOS i Andorid.

"1812: Serce Zimy" - pokieruj audiobook`iem... 2 stycznia 2012, 18:05

Uwielbiam literaturę i dobre historie. Jestem fanem e-book`ów i audiobook`ów. To za sprawą tego, że nie mam możliwości dźwigania książek i gazet oraz lubię o różnych porach i różnym nastroju sięgać po różne rzeczy. Audio - bo czasami bolą oczy od komputera. A jakby tak połączyć to wszystko i jeszcze mieć wpływ na fabułę? Czemu nie? Daje to "1812: Serce Zimy".

Aplikacja Art4Europe innowacją roku 29 grudnia 2011, 17:17

W ubiegłą środę w siedzibie Urzędu Miasta Poznania wręczono nagrody w konkursie "Wynalazek Roku". Jury, jako najbardziej innowacyjny projekt roku 2011, uznało aplikację Art4Europe, która dzięki technologii rozpoznawania obrazu, identyfikuje dzieła sztuki i dostarcza o nich informacje.

Ceneo dla użytkowników Windows Phone 7 28 grudnia 2011, 10:21

Serwis Ceneo.pl zaprezentował kolejną aplikację – tym razem na Windows Phone 7. Obecnie na polskim rynku dostępnych jest kilkanaście telefonów opierających się o ten system.

Angry Birds dostępne dla PlayBooka 22 grudnia 2011, 13:48

Najnowsze gry udostępnione w tym tygodniu dla tabletu BlackBerry PlayBook to popularne tytuły z serii Angry Birds firmy Rovio.

mBank udostępnił aplikację na Androida 15 grudnia 2011, 15:12

mBank kontynuuje rozwój narzędzi bankowości mobilnej. Tym razem, po wprowadzeniu lekkiej wersji serwisu transakcyjnego oraz nowych aplikacji na urządzenia Apple, przedstawia klientom aplikację na telefony wyposażone w system Android.

mobiParking dla klientów Warszawy 15 grudnia 2011, 14:12

Stołeczni kierowcy mogą już korzystać z usługi mobiParking, która umożliwia płacenie komórką za postój w strefach płatnego parkowania. Rozwiązanie łączy w jednym systemie wszystkie nowe i dotychczasowe metody płatności: poprzez aplikację mobilną, szybkie kody i SMS.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16