PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Artegence pierwszym klientem ATM S.A. w Telehouse.Poland

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/artegence-pierwszym-klientem-atm-s-a-w-telehouse-poland-7096.html
QR Code
Artegence pierwszym klientem ATM S.A. w Telehouse.Poland

Mariusz Burski, 12 lutego 2010, 17:15 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 12 lutego 2010 o 17:16)
Tagi: ATM, Telehouse.Poland, telekomunikacja

ATM S.A. przywitała agencję reklamową Artegence - pierwszego klienta, który właśnie zakończył instalację sprzętu w nowoczesnym centrum kolokacyjnym Telehouse.Poland, które dysponuje łączną powierzchnią ponad 3700 m kw. Inne firmy idą w ślady Artegence - w najbliższym czasie ATM S.A. rozpocznie w Telehouse.Poland świadczenie usług kolokacji i hostingu dla kolejnych klientów z polski i zagranicy.

Podczas uroczystości w budynku Telehouse.Poland przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie przedstawiciele Artegence Sp. z o.o. i ATM S.A. dokonali wspólnego otwarcia nowo oddanej do użytku powierzchni kolokacyjnej. Maciej Krzyżanowski, wiceprezes zarządu ATM S.A., złożył na ręce prezesa zarządu Artegence Artura Gortycha okolicznościowy dyplom oraz wręczył symboliczną "palmę pierwszeństwa" - z życzeniami owocnej współpracy w kolejnych latach.

"Z uznaniem śledzimy pełen sukcesów rozwój Artegence na polskim rynku i jesteśmy przekonani, że klienci tej interaktywnej agencji docenią profesjonalne zaplecze technologiczne i telekomunikacyjne, które umożliwia Artegence świadczenie usług z zakresu e-marketingu na najwyższym poziomie" - powiedział Maciej Krzyżanowski, wiceprezes ds. operacyjnych ATM S.A.

"W ramach wielu prowadzonych przez Artegence projektów wdrażamy zaawansowane rozwiązania technologiczne i budujemy wydajne platformy serwerowe. Dlatego szczególnie istotna jest dla nas jakość zaplecza telekomunikacyjnego i infrastruktura dostarczana nam przez ATM, która zapewnia swobodny rozwój wszelkich przedsięwzięć" - zaznacza Andrzej Szewczyk, dyrektor zarządzający Artegence.

Oprócz udostępniania powierzchni kolokacyjnej w Telehouse.Poland ATM S.A. świadczy dla Artegence Sp. z o.o. także usługi w sieci IP.

Telehouse.Poland to przygotowane przez teleinformatyczną spółkę ATM S.A. nowe centrum danych o powierzchni ponad 3700 m kw. Obiekt został zaprojektowany na potrzeby kolokacji i usług telekomunikacyjnych w sposób, który zapewnia możliwość rozwoju w nadchodzących latach. Lokalizacja nowej serwerowni mieści się w ścisłym centrum biznesowym Warszawy, poza główną siedzibą ATM S.A. Telehouse.Poland posiada doskonałe możliwości telekomunikacyjne, będąc obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych serwerowni w Polsce.


Źródło: ATM

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości