PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > ArtMobile - repertuar Teatru Nowego na miesiąc styczeń 2009

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/artmobile-repertuar-teatru-nowego-na-miesiac-styczen-2009-5237.html
QR Code
ArtMobile - repertuar Teatru Nowego na miesiąc styczeń 2009

Michał Małecki, 17 grudnia 2008, 04:16
Tagi: ArtMobile

Opublikowaliśmy nową wersję mobilnego repertuaru Teatru Nowego w Poznaniu.

ArtMobile 1.0.8 zawiera repertuar styczniowy.
Aplikacje są dostępne pod adresami:

* http://artmobile.pasjagsm.pl/artmobile.jad i http://artmobile.pasjagsm.pl/artmobile.jar przeznaczonymi dla instalacji WAP
* http://download.pasjagsm.pl/files/artmobile-1-0-8-1860.zip przeznaczonym do ściągnięcia na komputer

Źródło: Własne

reklama

Ostatnie opinie internautów

Mesaj 17.12.2008 @ 15:28
Na czym to ma polegać?
pioytrula 17.12.2008 @ 18:02
Coraz mniej osób interesuje się teatrem i dlatego chwalę takie inicjatywy! Ludzie są zabiegani i nie zawsze mają czas na rozrywkę i kulturę. Repertuar teatru w wersji mobilnej (na telefon komórkowy), to idealne rozwiązanie dla osób, które mogą się skusić na dobrze zapowiadające się przedstawienie. Jak badania pokazują 2/3 odwiedzających teatry to ludzie młodzi, więc osoby posługujący się nową technologią. Osobiście nie przeszkadzają mi ceny biletów, gdy mam ochotę na coś innego, niż zwyczajna rozrywka i to odnosi się do większości osób. Frekwencja w teatrach w ostatnich latach pokazuje, że publiczność wybiera coraz częściej klasykę. Ogromne brawa za aplikacje kulturalne i mobilne zarazem. Szukam jeszcze aplikacji, która pozwoli mi ustawić sobie informacje o różnych wydarzeniach, bez zbędnych reklam i lipnych promocji.
doroteczka 18.12.2008 @ 17:54
Doceniam wszelkie działania związane z rozwojem naszej kultury. Sztuka, naturalność, bezpośredni kontakt międzyludzki to niestety zanikające, mimo swej istotności, czynniki. Czarno na białym widać, że brak nacisku na sprawy (organizacje, działania itp.) o charakterze tego typu, tragicznie oddziaływuje na cywilizację. Takie "odchamianie" wbrew pozorom odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu.Z dnia na dzień człowiek staje się coraz mniej ludzki, a coraz bardziej... "zelektronizowany"(?) i "monotematyczny"(?). Takie zaniedbywanie tradycji, kultury itp. w przyszłości może mieć tragiczne skutki. Ludzie tracą kontakt między sobą, zmieniają nastawienie do świata- stają się pesymistam, są coraz bardziej "dla siebie" i dla świata wirtualnego niż dla innych.
Może połączenie tecghniki, czyli aktualnej codzienności z życiem kulturowym, czego przykładem jest repertuar teatru w wersji mobilnej, może krokiem do sukcesu... Zawsze tym jednym bliżej. Bądźmy dobrej myśli.:)
doroteczka 18.12.2008 @ 17:58
Doceniam wszelkie działania związane z rozwojem naszej kultury. Sztuka, naturalność, bezpośredni kontakt międzyludzki to niestety zanikające, mimo swej istotności, czynniki. Czarno na białym widać, że brak nacisku na sprawy (organizacje, działania itp.) o charakterze tego typu, tragicznie oddziaływuje na cywilizację. Takie "odchamianie" wbrew pozorom odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu. Z dnia na dzień, człowiek staje się coraz mniej ludzki, a coraz bardziej... "zelektronizowany"(?) i "monotematyczny"(?). Takie zaniedbywanie tradycji, kultury itp. w przyszłości może mieć tragiczne skutki. Ludzie tracą kontakt między sobą, zmieniają nastawienie do świata- stają się pesymistami, są coraz bardziej "dla siebie" i dla świata wirtualnego niż dla innych.
Może połączenie techniki, czyli aktualnej codzienności z życiem kulturowym, czego przykładem jest repertuar teatru w wersji mobilnej, jest krokiem do sukcesu... Zawsze tym jednym bliżej. Bądźmy dobrej myśli.:)
Maciek 19.12.2008 @ 10:10
Jako że teatr, aktorstwo to moje życie i wokół nich wszystko się kręci, bardzo cieszy mnie fakt, że wreszcie teatr wychodzi do nowych technologii. Rewelacją byłoby stworzenie repertuaru najważniejszych teatrów. Albo teatrów Warszawy. Młodzi ludzie chętnie chodzą na widowiska właśnie teatralne, ale głównie na sztuki nowoczesne, amerykańskich czy angielskich dramaturgów. Rewelacją tego roku był spektakl "Some girl(s)", z mi. Robertem Kudelskim i Olgą Bończyk. Tłum młodych, wszystkie miejsca zajęte. To nie prawda, że młodzi nie lubią teatru. Sztuką jest, wyjść do odpowiedniej grupy z odpowiednim tematem. Świetny pomysł, bo młodzi mogą w każdej chwili sprawdzić repertuar. Szkoda, że obecnie tylko jednego teatru...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03