PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > ATM dla rynku medycznego

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/atm-dla-rynku-medycznego-5233.html
QR Code
ATM dla rynku medycznego

Piotr Baranowski, 16 grudnia 2008, 17:59
Tagi: ATM, Impulsy Sp. z o.o., Internet

Firma Impulsy, spółka z grupy kapitałowej ATM S.A., podpisała umowę z Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjnym i Medycyny Pracy "ATTIS" w Warszawie na wdrożenie systemu informatycznego Medicus On-Line. Miesiąc wcześniej firma podpisała umowę także na wdrożenie tego systemu z Samodzielnym Publicznym Zakładem Lecznictwa Otwartego (SPZLO) Warszawa-Ursynów.

Kontrakt z "ATTIS" obejmuje dostawę licencji dla 32 użytkowników: pracowników szpitala, rehabilitacji, statystyki i administracji. Jest to początek pełnej informatyzacji tej instytucji, którego końcowym efektem będzie wdrożenie rozwiązania na ponad 100 licencji.

Centrum "ATTIS" świadczy usługi medyczne na Woli, Pradze, Mokotowie, Ochocie i w Śródmieściu. Jest to nowoczesny zakład opieki zdrowotnej, w skład którego wchodzi kompleks ambulatoryjno-szpitalny oraz zespół pięciu poradni lekarskich. Jako jeden z nielicznych zakładów opieki zdrowotnej na terenie Warszawy posiada możliwość objęcia pacjentów kompleksową opieką od lekarza pierwszego kontaktu, badań profilaktycznych, poprzez opiekę specjalistyczną, w tym diagnostykę laboratoryjną i medyczną oraz hospitalizację i rehabilitację.

Rozwiązanie Medicus On-Line (dawniej Argus) wykorzystują w Warszawie również SPZLO Warszawa-Bemowo oraz SPZLO Warszawa-Włochy, SPZOZ Szpital Grochowski i Akademia Medyczna. Zwiększa się również sprzedaż tego systemu na terenie całego kraju. W ostatnim czasie spółka Impulsy podpisała umowy z prywatną kliniką ginekologiczną "Specjalistyczne Gabinety Lekarskie dr. Pietrzaka w Grójcu" oraz ArtMedik Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej (NZOZ) Szpital Specjalistyczny w Jędrzejowie.

Medicus On-Line jest kompleksowym system informatycznym do zarządzania szpitalem i przychodnią (tak publiczną, jak i prywatną) oraz rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia i innymi kontrahentami. Łączy część administracyjną i medyczną wraz z laboratorium analitycznym i diagnostyką obrazową. Jako nieliczny na rynku polskim pracuje w środowisku dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki użytym technologiom łączy rozproszone jednostki oraz daje możliwość dostępu do systemu nie tylko poprzez komputery stacjonarne, ale również tablety, palmtopy i telefony komórkowe, o ile posiadają przeglądarkę internetową.

Więcej informacji: http://www.impulsy.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości