PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > ATM S.A. podpisała umowę partnerską z B3System S.A.

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/atm-s-a-podpisala-umowe-partnerska-z-b3system-s-a-2203.html
QR Code
ATM S.A. podpisała umowę partnerską z B3System S.A.

Michał Gruszka, 9 października 2007, 10:00
Tagi: ATM

Dzięki podpisaniu umowy z ATM S.A. spółka B3System S.A. stała się partnerem upoważnionym do sprzedaży, konfiguracji i wdrażania systemu Atmosfera v. 5.0.

System Atmosfera v. 5.0 to jedyne polskie certyfikowane narzędzie wspierające pracę działów IT. B3System S.A. stała się pierwszą spółką spoza grupy kapitałowej ATM S.A. oferującą to rozwiązanie. Podpisana umowa stanowi jednocześnie początek budowy wyspecjalizowanej sieci sprzedaży pośredniej dla produktu ATM.

System Atmosfera to platforma umożliwiająca szybkie budowanie aplikacji wspierających dowolne procesy biznesowe u klientów. Zastosowanie jednego narzędzia dla wsparcia wielu różnorodnych działań pozwala uzyskać większą efektywność dzięki synergicznemu wykorzystaniu zgromadzonych danych oraz mechanizmów integracyjnych. Do tej pory system był wprowadzany w dużych przedsiębiorstwach (LOT, TVP, Bank Ochrony Środowiska) i ma już kilkadziesiąt wdrożeń, również w sektorze telekomunikacji i mediów.

Głównym atutem systemu jest jego elastyczność oraz skalowalność (w największych instalacjach system przetwarza nawet znacznie powyżej 100 tysięcy zgłoszeń miesięcznie).

Atmosfera v. 5.0, czyli wystandaryzowana i wyspecjalizowana w obsłudze IT wersja systemu, jest oferowana również małym i średnim organizacjom. Dzięki podpisanej umowie partnerskiej z B3System S.A. możliwe jest docieranie do klientów za pośrednictwem partnera firmy ATM.

Chcąc zachować elastyczność rozwiązania oraz możliwość jego daleko idącego dostosowania do potrzeb klienta, ATM zdecydował się podpisać umowę z partnerem posiadającym wiedzę i doświadczenie niezbędne do samodzielnego wdrażania Atmosfery, a także wspierania klientów w procesie reorganizacji pracy IT.

B3System S.A. jest w trakcie powoływania grupy kapitałowej, w której skład wchodzą NaviPro i HS Partner Pro-Test. Przejęcie obu podmiotów z branży to jeden z etapów konsolidacji rynku bezpieczeństwa IT.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości