PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > ATMAN partnerem XIX Finału WOŚP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/atman-partnerem-xix-finalu-wosp-8310.html
QR Code
ATMAN partnerem XIX Finału WOŚP

Maciej Celmer, 5 stycznia 2011, 12:34
Tagi: ATM, ATMAN, Telehouse.Poland, WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy)

ATM S.A. świadcząca pod markami ATMAN i Telehouse.Poland usługi telekomunikacyjne dla biznesu po raz kolejny będzie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas XIX Finału WOŚP korzystać będzie z zestawionych przez teleinformatyczną spółkę łączy internetowych o przepustowości 20 Gb/s, rozszerzonych usług kolokacji oraz z usługi biura zapasowego zabezpieczającej ciągłość działania Fundacji.

Współpraca ATM S.A. z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy polega przede wszystkim na zapewnieniu wysokiej jakości dostępu do Internetu przy pomocy łączy sieci ATMAN o odpowiedniej przepustowości.

Na potrzeby tegorocznego, XIX Finału ATMAN zestawi dla WOŚP łącza o łącznej przepustowości 20 Gb/s. Ponadto ze względu na rozmiary przedsięwzięcia Fundacja zdecydowała się już kolejny rok z rzędu na skorzystanie z rozszerzonych usług kolokacji i z usługi biura zapasowego, świadczonej przez ATMAN, aby zapewnić bezpieczeństwo ciągłości działania WOŚP w trakcie Finału.

Maciej Klepacki, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich ATM S.A. powiedział:

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest na trwałe wpisany do kalendarza Polaków. To wydarzenie wywołuje ogromne emocje u milionów naszych rodaków uczestniczących w nim w kraju, a także za granicą. Transmisje Finałów od zawsze generują w naszej sieci duży ruch, a jego obsługa na najwyższym poziomie to dla operatora ATMAN zadanie o najwyższym priorytecie

Firma ATM wspiera WOŚP zarówno podczas styczniowych Finałów Orkiestry, jak i w bieżących działaniach Fundacji, m.in. kolokując jej zasoby informatyczne w jednym z należących do ATM S.A. centrów danych.

Źródło: ATM S.A.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości