PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > AutoMapa w nawigacjach Trak

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/automapa-w-nawigacjach-trak-5228.html
QR Code
AutoMapa w nawigacjach Trak

Piotr Baranowski, 16 grudnia 2008, 15:20 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 16 grudnia 2008 o 16:56)
Tagi: AutoMapa, GPS, nawigacja, Trak Electronics

Producenci AutoMapy oraz Trak Electronics Polska Sp. z o.o., producent i wyłączny dystrybutor urządzeń nawigacyjnych Trak podpisali umowę, na mocy której wybrane nawigacje GPS firmy Trak będą sprzedawane na polskim rynku z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.

AutoMapa jest niezmiennie od 5 już lat najpoluarniejszym i najchętniej kupowanym przez klientów systemem nawigacji w Polsce. Połączenie oferty AutoMapy i Trak stworzy doskonałą ofertę dla polskich użytkowników systemów GPS szukających popularnych nawigacji z dobrymi mapami w przystępnych cenach.

Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy powiedział:

Cieszymy się z faktu, że kolejna marka urządzeń nawigacyjnych na rynku oferowana jest z oprogramowaniem AutoMapa. Mamy nadzieję, że połączenie AutoMapy z urządzeniami Trak stanowić będzie doskonałą ofertę dla klientów poszukujących zestawów GPS.


Trak Electronics to polska firma działająca na rynku elektroniki użytkowej, łącząca azjatyckie doświadczenia ze światowym designem. 5 lat doświadczenia na polskim rynku pozwala na produkcję coraz atrakcyjniejszych produktów elektroniki użytkowej dla coraz bardziej wymagających klientów z zachowaniem przystępnej ceny.


Adam Rogalski, marketing manager Trak Electronics powiedział:
Oferta urządzeń do nawigacji TRAK z mapami Auto Mapa to kolejny etap w działaniach naszej firmy i chęć zdobycia najwyższego segmentu na rynku przenośnych urządzeń do nawigacji. Współpraca z producentem AutoMapy to również podniesienie prestiżu marki.

Pierwszym urządzeniem Trak, które pojawiło się na rynku z AutoMapą jest model
GPS-430. Urządzenie posiada ekran dotykowy LCD TFT 4,3" o rozdzielczości 480x272pix. Ekran zespolony z przednią częścią obudowy, tworzy jednolitą gładką powierzchnię, dzięki czemu urządzenie zyskało bardzo zgrabną i cienką obudowę. Procesor AtlasSirf III v4, 400Mhz z zintegrowaną 30 kanałową anteną GPS zapewnia szybką i bezawaryjną pracę. Urządzenie wyposażono w Bluetooth, FM Transmiter oraz wejście AV-in, dzięki któremu można podłączyć kamerę zewnętrzną i odtworzyć obraz z zewnątrz samochodu. GPS-430 oparty jest na systemie Windows CE 5.0, dzięki czemu posiada liczne funkcje multimedialne, takie jak odtwarzacz muzyki, odtwarzacz video oraz flash. Dodatkowo posiada wbudowany GPS-430. Urządzenie posiada ekran dotykowy LCD TFT 4,3" o rozdzielczości 480x272pix. Ekran zespolony z przednią częścią obudowy, tworzy jednolitą gładką powierzchnię, dzięki czemu urządzenie zyskało bardzo zgrabną i cienką obudowę. Procesor AtlasSirf III v4, 400Mhz z zintegrowaną 30 kanałową anteną GPS zapewnia szybką i bezawaryjną pracę. Urządzenie wyposażono w Bluetooth, FM Transmiter oraz wejście AV-in, dzięki któremu można podłączyć kamerę zewnętrzną i odtworzyć obraz z zewnątrz samochodu. GPS-430 oparty jest na systemie Windows CE 5.0, dzięki czemu posiada liczne funkcje multimedialne, takie jak odtwarzacz muzyki, odtwarzacz video oraz flash. Dodatkowo posiada wbudowany kalendarz, notatnik, kalkulator oraz gry, a także wbudowaną pamięć 2GB.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości