PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > AVM na Broadband World Forum 2007

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/avm-na-broadband-world-forum-2007-2038.html
QR Code
AVM na Broadband World Forum 2007

Michał Gruszka, 24 września 2007, 21:56 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 24 września 2007 o 22:00)
Tagi: DECT, Fritz, VoIP, WLAN

Na tegorocznym kongresie Broadband World Forum firma AVM zaprezentuje najnowszy model FRITZ!Box Fon WLAN 7270. Urządzenie obsługuje technologie ADSL i VDSL, jest routerem WLAN z szybkim standardem WLAN 11n, bazą DECT dla telefonów bezprzewodowych i odtwarza media strumieniowe.

W technologii DECT, AVM stosuje najnowsze standardy CAT- iq, które, korzystając z większej przepustowości, oferują lepszą jakość głosu oraz wiele nowych zastosowań. Wszystko to sprawia, że najnowszy model FRITZ!Box to jedyny w swoim rodzaju produkt będący lokalnym centrum szerokopasmowej komunikacji.

AVM wciąż ulepsza rozwiązania i produkty szerokopasmowe, czego dowodem jest FRITZ! Mini - protoplasta urządzeń nowej klasy. FRITZ! Mini łączy się z FRITZ!Box za pośrednictwem sieci WLAN, co umożliwia jego użytkownikom korzystanie z takich funkcji sieciowych jak VoIP, radio internetowe, poczta elektroniczna i kanały RSS bez konieczności włączania komputera. FRITZ! Mini pozwala również na odtwarzanie dźwięku wprost z internetu bądź z sieci lokalnych na zestawach stereo, słuchawkach i głośnikach. Za jego pomocą można również wykonywać połączenia telefoniczne poprzez internet bądź zwykłe linie stacjonarne.

Kolejnym produktem z linii FRITZ! jest FRITZ! Media - urządzenie, za pomocą którego można podłączyć telewizor lub zestaw stereo do internetu oraz komputera. FRITZ! Media jest rozwiązaniem do korzystania z usługi video na żądanie, telewizji internetowej (IP-TV) czy pobierania i słuchania muzyki. W dziedzinie telewizji internetowej AVM stosuje coraz popularniejszy standard DVB-IPI, który daje większe możliwości w porównaniu z niestandardowymi, autorskimi rozwiązaniami dla IP-TV. Wykorzystanie otwartego standardu pozwala bowiem używać różnych urządzeń, które posiadają wiele innowacyjnych funkcji, zachowując jednocześnie kompatybilność z dużą liczbą usług.

Osoby, które odwiedzą stoisko AVM (nr 8010) na kongresie Broadband World Forum 2007 w Berlinie w dniach od 8 do 11 października br., będą mogły przetestować nowe urządzenia: FRITZ! Mini i FRITZ! Media, jak również wchodzącą wkrótce na rynek wielofunkcyjną bramkę internetową FRITZ!Box Fon WLAN 7270. W Berlinie operatorzy sieci, dostawcy i producenci będą mieli także okazję wymieniać się opiniami na temat najnowszych technologii szerokopasmowych oraz związanych z nimi usług i zastosowań.

Źródło: telix, studio PRowokacja,

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości