PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Awaria w Play'u?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/awaria-w-play-u-5268.html
QR Code
Awaria w Play'u?

Paweł Wasik, 27 grudnia 2008, 11:09
Tagi: Play, Project4 (P4)

25 grudnia klienci najmłodszego polskiego operatora komórkowego mieli problemy z logowaniem się do sieci.

Od rana użytkownicy sieci Play na terenie całej Polski borykają się z problemami w zalogowaniu do nadajników zarówno czwartego operatora jak i nadajników udostępnionych przez Polkomtel do obsługi roamingu krajowego.
Nadal nie wiadomo czy to była awaria, czy chwilowe przeciążenie sieci. Biuro Obsługi Klienta poinformowało, że usterka została już usunięta.

Źródło: blogplay

reklama

Ostatnie opinie internautów

gustawo 27.12.2008 @ 13:18
problemy są cały czas, a sieć milczy, na stronie nie ma żadnych informacji, co jest powodem awarii i kiedy problem zostanie usunięty. widać władzom play wszystko działa albo mają telefony w innej sieci
krzychu.pl 27.12.2008 @ 14:28
Dziwi mnie taka postawa Play'a. Na wielu forach lub w komentarzach pod informacjami można przeczytać, że coś złego się dzieje z siecią, nie można się do niej załogować, skorzystać z krótkich kodów czy promocji. Uważam, że powinien pojawić się jakiś komunikat prasowy co się złego dzieje, kiedy problemy ustaną bo wygląda na to, ze na razie Play problemu nie widzi. A użytkownicy ponoszą starty z powodu braku możliwości korzystania z telefonów. Sieć, która reklamowała się, że 'ma największy zasięg w Polsce' ma teraz kłopoty. A wystarczyłoby, że Play przyznałby się do pomyłki i w ramach rekompensaty zaoferowałby użytkownikom jakiś darmowy pakiet SMS/MMS. Takie przypadki nie po raz pierwszy zdarzają się zarówno w samym Play'u jak i u pozostałych operatorów jednak użytkownicy mają prawo do rzetelnej informacji. Awarie się zdarzają i pojawiać się będą bo to jest tylko technika, która jest zawodna tak samo jak człowiek który ją stworzył też jest zawodny, bo jest tylko człowiekiem.
Klakiers 27.12.2008 @ 15:49
Może to dlatego, że operator jest najmłodszy... chociaż ja osobiście w to nie wierzę, bo postawa Play'a jak do tej pory jest wzorowa.
patras-22 27.12.2008 @ 16:50
Ja nie miałem zadnych problemow z play. Mam 3 telefony w tej sieci i jest ok
electro_spiro 27.12.2008 @ 20:51
25-ego mój telefon też miał kłopot w zalogowaniu i znalezieniu sieci. jednak tego samego dnia wieczorem wszystko było ok. być może nadal są jakieś fluktuacje w sieci ;)
kaczmaj 28.12.2008 @ 10:34
a inne sieci kiedykolwiek informowały o kłopotach? Marcin Gruszka też miał święta, więc nie ma co się dziwić, że nie chciało mu się informować. Wczoraj na kłopoty z logowaniem jednej kobietce pomogła wymiana karty sim, a co do kłopotów to według biura obsługi kłopoty z siecią mogą potrwać do końca grudnia.
raf56 28.12.2008 @ 20:18
Myślę,że to chwilowe problemy z siecią,przyczyną tego mogą być przeciążenia sieci spowodowane główne przez okres świąteczny.Play informuje,że usterka została usunięta a część użytkowników nadal nie może się zalogować do sieci,wiec chyba jednak nie do końca wszystko gra.Na pewno nie jest to najlepsza wiadomość dla samego operatora jak i uzytkowników bo wszak awarie się zdarzają ale jeśli awaria nei zostanie szybko usunięta to moze to w efekcie doprowadzic do spadku zaufania uzytkowników do tej sieci.
mozi 4.01.2010 @ 20:37
Mieszkam na Ursynowie w Stolicy. Jestem zagorzałym fanem play, gdyż wprowadził na rynku w Polsce rewolucję. Awarie i problemy z łączeniem zauważyłem już w listopadzie 2009. Z przykrością zauważam że problemy się nasilają z każdym miesiącem. Dotychczasowe problemy traktowałem jako przymusową przerwę od komputera i nie byłem nigdy tym zdegustowany. Ale kiedyś powiem dość. Mam telefon i internet w tej sieci. Po tych "przerwach" cieszy mnie że nie mam abonamentu w P4.
Mając abonament byłbym wściekły.....

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16