PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > AXN w sklepie Ovi

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/axn-w-sklepie-ovi-7950.html
QR Code
AXN w sklepie Ovi

Maciej Celmer, 3 listopada 2010, 13:23
Tagi: AXN Player, Ipla, Nokia, Nokia C6-01, Nokia C7, Nokia E7, Nokia N8, Ovi, Symbian^3

Firma Nokia udostępniła aplikację AXN Player. Jest ona dedykowana na telefony pracujące na systemie operacyjnym Symbian^3. Dzięki niej użytkownicy będą mieli dostęp oferty materiałów video oferowanych przez kanał telewizyjny AXN. Bezpłatną aplikację można pobrać z Ovi Sklepu.

Dzięki AXN Player użytkownicy telefonów z Symbian^3 będą mogli obejrzeć odcinek ulubionego serialu lub program w swoim telefonie dzień po jego premierze telewizyjnej. Plik będzie do pobrania przez 7 kolejnych dni od jego premiery.

Aplikacja AXN Player to kolejna, po ipla, propozycja dostępu do treści telewizyjnych w telefonach Nokia. Dla użytkowników oznacza to dostęp do bogatej oferty plików video.

Bezpłatna aplikacja AXN Player dedykowana jest dla użytkowników telefonów Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia E7.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

wiesiek 3.11.2010 @ 14:06
coraz więcej aplikacji oferującej telewizję, dobra wiadomość, tym bardziej, że do smartów bierzemy od razu necik. szkoda tylko, że ipla działa tylko przez wifi. mam nadzieję ze axn normalnie przez 3g bedzie śmigać. Tak czy inaczej niezły pomysł z zagranicznymi serialami.
adamek 15.11.2010 @ 12:06
ja tak wiedziałem, że tylko na X10 będzie taki player :/
facet 14.12.2010 @ 09:43
Przez 3G na pewno będzie śmigał ale to bardzo drogo byłoby tak oglądać tę seriale..nie tylko na X10, na całą rodzinę Xperii jest dostępny ten odtwarzać, nie wiem czy lepszy czy gorszy od playeru Nokii, może nie ma żadnych różnic. Ciesze się bardzo bo mogę sobie obejrzeć seriali w tedy kiedy tylko mi się ze chcę
gulka 15.12.2010 @ 12:01
no tak fajna aplikacja, tylko nie rozumiem, dlatego wcześniej był na nokiach. my, posiadacze xperii mamy zawsze tylko czekać na wszystko.
lavezz 16.12.2010 @ 10:35
Tak to dobre pytanie: "Dlaczego wcześniej był na Nokiach"?! Przecież kanał Axn należy do firmy Sony, i firma Sony współpracuję z Ericssonem a nie z Nokią, więc dziwne. Może najpierw wypróbowali w telefonach Nokia jakiś prototyp tego playera a potem jak już mieli pełną wersja to wydali na SE. :) no ale to tylko bajka i muszę się przyznać nie wiem czemu tak zrobili..
kolizja 22.12.2010 @ 14:56
Mogę już stwierdzić, że aplikacja przez Wifi i również przez 3g działa! :D
Dzieciaki, muszę to dodać, że jakość odcinków dostępnych w Playerze po prostu jest niesamowita! I nie tylko zdjęcia jakość, także dźwięku! :)) więc polecam! :)
Shun Zu 23.12.2010 @ 15:52
napisano w artykule, że '... lub program', ale nie ma tam żadnych programów tylko seriale :/ przynajmniej tak jest na tym, na Androidzie. Nie ma tam innych programów... ;{ buuuu! obiecanki cacancki!
muniek 23.12.2010 @ 16:17
Może inaczej jest na systemie symbyianos, albo nie wiem, czytałem że nie ma żadnych różnic między Androidem i Smybianem, więc nie wiem może program= to blog albo sam nie wiem. Co do playeru: super jest tylko szkoda że mało jest serialów i że nie ma NCIS.. No ale tak też da się wytrzymać:)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16