PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Bamboo Paper dla iPad`a bije rekordy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/bamboo-paper-dla-ipad-a-bije-rekordy-9364.html
QR Code
Bamboo Paper dla iPad`a bije rekordy

Maciej Celmer, 4 lipca 2011, 11:29
Tagi: Bamboo Paper, iPad, iPad2, wacom, wywiad

Zaledwie 11 dni po premierze Bamboo Paper, pierwsza aplikacja firmy Wacom dla tabletu multimedialnego iPad, osiągnęła milion pobrań. Peter Kurstjens, dyrektor ds. aplikacji i platform w firmie Wacom, wyjaśnia jakie znaczenie ma ten sukces.

Nawet w przypadku tak popularnego produktu jakim jest iPad jest to niezwykle szybki wzrost liczby pobrań, także w porównaniu z innymi aplikacjami dostępnymi w Apple App Store.

Jak ocenia Pan sukces aplikacji Bamboo Paper?
Jesteśmy zszokowani. Wiedzieliśmy, że Bamboo Paper jest użyteczną aplikacją i doskonałym uzupełnieniem pióra Bamboo Stylus, ale szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się aż tak ogromnego sukcesu. Udało nam się osiągnąć wynik miliona pobrań w ciągu zaledwie 11 dni.

Czy ten sukces miał miejsce tylko w niektórych krajach?
Nie, zdecydowanie nie. Bamboo Paper było najczęściej ściąganą aplikacją w największych krajach na całym świecie.

Co użytkownicy mówią o aplikacji Bamboo Paper?
Ogólnie rzecz biorąc, dostajemy bardzo pozytywne opinie od użytkowników naszej aplikacji. Doceniają oni jakość odręcznego pisma jaką oferuje Bamboo Paper. Mamy również wrażenie, że nasza oferta jest zgodna z oczekiwaniami jakie użytkownicy mają oni wobec firmy Wacom. Odnosi się to zarówno do możliwości z korzystania z technologii cyfrowej w sposób naturalny, przypominający pracę z kartką papieru, jak i jakości samej aplikacji Bamboo Paper. Dodatkowo, użytkownicy proszą nas o rozszerzenie niektórych funkcjonalności, takich jak możliwość tworzenia wielu notatników oraz dodanie trybu wyświetlania poziomego (landscape mode). Dzięki takim opiniom otrzymanym od użytkowników Bamboo Paper jesteśmy w stanie ocenić, które z funkcjonalności warto dodać w kolejnych wersjach aplikacji.

Jak wykorzystacie te uwagi w kolejnych pracach nad aplikacją Bamboo Paper?
Po pierwsze, w związku z ogromnym sukcesem Bamboo Paper, postanowiliśmy, że aplikacja będzie dalej bezpłatna. Chcemy, by jeszcze więcej użytkowników miało możliwość korzystania z Bamboo Paper. Po drugie, rozszerzymy funkcjonalności aplikacji o możliwość tworzenia wielu notatników. Od 14 lipca użytkownicy będą mogli zakupić pakiet Notebook Pack w cenie 1,99 USD, co umożliwi im stworzenie biblioteki składającej się z nawet 20 notatników.

Jakie są plany związane z Bamboo Paper?
Ten sukces umocnił nasze zobowiązanie do dalszego rozwoju. W oparciu o opinie użytkowników w najbliższych miesiącach będziemy dodawać do aplikacji nowe funkcje. Ponadto rozważamy rozszerzenie zastosowania tej aplikacji również poza tablet multimedialny iPad i udostępnienie wersji na inne systemy operacyjne.

Źródło: Wacom

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości