PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Bartosz Dobrzyński nowym dyrektorem marketingu Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/bartosz-dobrzynski-nowym-dyrektorem-marketingu-play-5451.html
QR Code
Bartosz Dobrzyński nowym dyrektorem marketingu Play

Łukasz Roguski, 30 stycznia 2009, 14:56
Tagi: MMP, Play, Play Karta, Play Mix, Play Online, Polkomtel, Polska Telefonia Komórkowa (PTK Centertel)

Bartosz Dobrzyński od 2 lutego zostanie dyrektorem marketingu i członkiem zarządu P4, operator sieci Play. Dobrzyński zastąpił na tym stanowisku Jacka Balickiego (Henslera), który zrezygnował z tej funkcji w styczniu. Sieć ma postawić na przejmowanie klientów od innych operatorów.

- Będziemy kontynuować ofensywę i w 2009 roku jeszcze przyśpieszymy tempo rozwoju oferując klientom niedrogie, proste oferty we wszystkich segmentach rynku - gwarantuje Dobrzyński

Bartosz Dobrzyński rozpoczynał swoją karierę jako dziennikarz Gazety Wyborczej będąc jeszcze na studiach. W branży telekomunikacyjnej pracuje od 1999 roku zdobywając doświadczenie w Polkomtelu a następnie w PTK Centertel pełniąc funkcję dyrektora Pionu Marketingu Telefonii Komórkowej Grupy TP gdzie odpowiadał za segment marketingu masowego. Uzyskał tytuł MBA na Uniwersytecie Warszawskim.
We wrześniu 2008 roku zmienił swoją ścieżkę kariery na PLAY, gdzie do tej pory pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Marketingu.

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

dgarfile 30.01.2009 @ 15:16
niedrogie i proste oferty czyli kontunuacja obranej drogi przez playa
matt 30.01.2009 @ 16:07
Miejmy nadzieję że nowy dyrektor powtórzy sukces swojego poprzednika i również "przyciągnie" do sieci Play wielu nowych klientów, jednocześnie liczę na to, że Play nadal będzie najtańszą siecią w Polsce z bardzo fajnymi promocjami.
Miszaha 30.01.2009 @ 19:37
Jak dla mnie Bartek D. ma potencjał w Orange był wysoką figurą z dobrymi pomysłami o ile się nie mylę wprowadzał popa. W Playu ta zamiana hm coś czuję, że ten rok będzie lepszy dla Playa nawet od debiutu
wlodi 30.01.2009 @ 19:49
Hehe zobaczymy co Play zaoferuje gdy wyrownaja MTRy czy dalej bedzie robil reklamy porownawcze itd. Wg mnie powinni poprawic zasieg szczegolnie net-u bo to co oferuja to porazka :/
Ola 30.01.2009 @ 21:00
O czym ty mówisz Włodi? Tam gdzie zasięg jest internet jest Najtańszy! A teraz wygrany przetarg już zapłacony, kwestia czasu!!
Milka 30.01.2009 @ 21:12
a jest jakaś szansa na jakiś czat na blogosferze u rzecznika? :)
matt 30.01.2009 @ 21:28
Według mnie konkurencyjny internet w Play to jedynie kwestia czasu, teraz maja całkiem niezłą ofertę ale nie maja jeszcze najniższych cen, z biegiem czasu wprowadzą internet stacjonarny miejmy nadzieje że nie na platformie TP jak wszyscy inni i skuszą nas niskimi cenami jak było w przypadku sieci komórkowej.
raf56 30.01.2009 @ 23:58
Myślę,że taka zmiana na tak ważnym stanowsiku może okazać się dla Play-a bardzo korzystna.Poprzednik pana Dobrzyńskiego,Jacek Balicki wykonał bardzo dobrą pracę na rzecz rozwoju sieci Play.Teraz jednak przed nowym dyrektorem marketingu stoją nowe wyzwania a mianowicie "przejmowanie" klientów od innych operatorów.Pan Bartosz Dobrzyński jest niewątpliwie specjalistą w dziedzinie marketingu,ma on swoje zasługi w Orange tudzież może to być strata dla tego operatora.Cóż,miejmy nadzieję,że jego współpraca z Play ułoży się jak nalepiej i będzie bardzo owocna co przełoży się na jakość świadczonych przez Play usług na coraz to nowe oferty i promocje i przede wszystkim na zadowolenie kleintów.
jemii 1.02.2009 @ 21:02
Czas pokaże jaka będzie ta zmiana, ale Dobrzyński to dobry manager, więc sądzę, że Play będzie podążał drogą obniżania cen i walki z pozostałą trójką jak do tej pory
zieniza 14.12.2010 @ 13:13
BURDEL BURDEL BURDEL!!!!!!!!!!=PLAY!!!!!!!Nie mam ani pieniędzy ani telefonu od 1,5 miesiąca!SKANDAL!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03