PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Baza Kandydatów Era - nowy system rekrutacyjny

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/baza-kandydatow-era-nowy-system-rekrutacyjny-672.html
QR Code
Baza Kandydatów Era - nowy system rekrutacyjny

Piotr Baranowski, 23 marca 2007, 15:23
Tagi: Era, Heyah, kadry, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era i Heyah, jako pierwsza firma w Polsce, udostępniła portal rekrutacyjny, zbudowany w oparciu o rozwiązanie SAP E-Recruiting.
SAP E-Recruiting swoją funkcjonalnością obsługuje cały proces rekrutacji zaczynając od tworzenia i zatwierdzenia wniosku rekrutacyjnego, przeprowadzenia procesu publikacji ogłoszenia i zbierania ofert kandydatów, poprzez ich ocenę i wymianę informacji z nimi, aż po sam wybór.

Dodatkowo SAP E-Recruiting zawiera funkcjonalność umożliwiającą zarządzanie bazą talentów - która w PTC nazywa się „Baza Kandydatów Era” - czyli potencjalnych kandydatów do zatrudnienia.

Anna Dobieszewska, Kierownik Działu Rozwoju Personelu:

W Bazie Kandydatów Era zarejestrowało się kilkaset osób, z którymi możemy utrzymywać długofalowy kontakt i błyskawicznie przeszukiwać bazę danych w celu znalezienia odpowiedniego kandydata do pracy. Został przyspieszony również proces publikacji ogłoszenia.

System jest dostępny przez przeglądarkę internetową, która jest podstawowym interfejsem osoby rekrutującej oraz kandydata zewnętrznego i wewnętrznego. Kandydaci mają możliwość wyszukiwania ogłoszeń, a następnie składania swoich aplikacji na wybrane stanowisko. Kandydat może także umieszczać załączniki z dokładniejszym opisem swojego profilu. Całość przepływu informacji zawarta jest w systemie informatycznym, co redukuje praktycznie do zera konieczność użycia dokumentów papierowych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03

adidas superstar adicolor 30.11.2017, 08:56

Nike free bionic 30.11.2017, 08:50

Nike air max 1... 30.11.2017, 08:43

adidas adizero crazy... 30.11.2017, 08:36

Archiwum wiadomości