PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Będzie kara dla PTC

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/bedzie-kara-dla-ptc-1091.html
QR Code
Będzie kara dla PTC

Piotr Baranowski, 20 maja 2007, 00:00
Tagi: Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE)

Urząd Komunikacji Elektronicznej zapowiedział ukaranie Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era, za niedopełnienie obowiązków informacyjnych względem swoich klientów, czytamy w rzeczpospolitej.

PTC zmieniło regulamin świadczenia usług i nie poinformowało o tym w odpowiednim terminie. Dodatkowo operator - wbrew przepisom - odmówił abonentom prawa do rozwiązywania umów terminowych bez ponoszenia umownych kar. UKE może ukarać PTC kwotą w wysokości 3 proc. przychodów operatora za zeszły rok, co wyniosłoby ponad 200 mln zł - pisze Rzeczpospolita.

Źródło: Rzeczpospolita

reklama

Ostatnie opinie internautów

Kristof 20.05.2007 @ 07:21
Dokładnie maja tak zrobić !!!!!!! Mnie też odmowiono wypowiedzenia umowy. 2 lata nabijałem im kieszenie rachunkami po 300 zł pod koniec umowy zaproponowalimi Eryka W850 za dopłatą 290 zł + abo za 120 zł. Telefon można wyrwać na allegro za 900 zł max z 2 letnia gwarancją to jakieś żarty ze strony ERY
Prauze 20.05.2007 @ 16:41
Chce zrezygnowac z uslug ery. Abonament mam do grudnia br. Czy da sie to jakos zrobic?

pozdrawiam
MP
Kacper 21.05.2007 @ 13:14
Kristof, sądze, ze twój przypadek jest odosobniony. Jestem w erze do 5lat i moi znajomi też, i nigdy podobnej sytuacji nie mieli. Przy przedłużaniu umowy teleofny były do 100zł i ciakwe rozwiązania z darmowymi minutami. Musiałeś mieć pecha i źle trafić.Może spróbuj tę sprawe zgłosić do BOA i pogadać czy by inne rozwiązania nie weszły w gre. Pozdro!
Tonny2 21.05.2007 @ 17:08
Jak to jest w środku Europy Urząd swoje a Era swoje to są kpiny Urzad Komunikacji Elektronicznej powinien im tak dowalić żeby się nie pozbierali bo inaczej po co ten Urząd. pozdrowienia
wala12 26.05.2007 @ 19:51
Ja też nie dostałam od Ery takiego pisma. A gdy poszłam się zapytać do salonu ery to powiedzieli mi, że to tylko była ,,wstawka,, do regulaminu a nie zmiana i nic nie wskóram a sprawa skończy się w Sądzie i karę zapłacę. Więc jak to właściwie jest? Jaka jest prawda?Kto wie coś konkretnego? Wynika z tego, że Era woli zapłacić karę niż stracić abonentów i trzyma nas na siłę.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16