PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Biały iPhone w ofercie Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/bialy-iphone-w-ofercie-orange-9161.html
QR Code
Biały iPhone w ofercie Orange

Maciej Celmer, 11 maja 2011, 11:46
Tagi: iPhone, iPhone 4, Nokia, Nokia E5, Orange, Samsung Chat 335

Dobra wiadomość dla fanów Apple. Do oferty Orange dołączył biały iPhone`a. Do końca tygodnia powinien być w salonach i e-sklepie.

Cena urządzenia jest taka sama jak w przypadku egzemplarza w czarnym kolorze, ale liczba urządzeń będzie ograniczona.

Do oferty Delfin, Pelikan, Pantera oraz Optymalnej dla Firm trafiła Nokia E5-00 wyróżniająca się m.in. aparatem 5Mpix Carl Zeiss, pełną klawiaturą QWERTY, A-GPS z darmową nawigacją Ovi Mapy i zainstalowanymi aplikacjami Facebook, Twitter, YouTube.

Ponadto w ofercie Zetafon i Zetafon z miesięcznym zobowiązaniem (również w sklepie internetowym) udostępniony został Samsung S3350 Ch@t 335.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

demonzła 11.05.2011 @ 11:57
nie no biały najlepszy, taki lans, że aż blask będzie bił ode mnie! nie no serio, lepszy od czarnej
aPlik 12.05.2011 @ 09:48
Nie ma co przesadzać, wielu ludzi lubi Apple i ucieszyło się na wieść o białym telefonie. Czemu nie? Jakiś musi być powód produkowanie tych urządzeń i sprzedają się one. Swoją drogą iPhone ma coś w sobie. Na rynku jest tylko kilka modeli, które pojawiają się raz do roku i są to udane telefony. Android pojawia się na masie jednostek i ludzie głowią się co wybrać. Dwa rdzenia, trzy, cztery... A jabłko jest jedne i ma się dobrze. Kto ma ten nie marudzi. Nie ma co się spinac, ze producent wypuszcza białego ekskluziwa.
Pozdrawiam fanów jabłek i zielonych ludzikow.
lukik 12.05.2011 @ 10:01
Zgadzam się, ze wojna Apple kontra reszta swiata jest troszkę głupia i wieje dziecinadą. Każdy bierze to co chce i tyle. Miałem androida, teraz mam Apple i jestem tak samo zadowolony. Apple daje mi trochę szybszy dostęp do funkcji i jest wygodny. Robot tez był niczego sobie i tak na prawdę mógłbym korzystać z jednego albo drugiego. Proste. A biały ładnie wyglada i na pewno na limitowaną propozycje pójdzie wielu klientów.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości