PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Biznesowe zalety BlackBerry PlayBook [wideo]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/biznesowe-zalety-blackberry-playbook-wideo-8674.html
QR Code
Biznesowe zalety BlackBerry PlayBook [wideo]

Maciej Celmer, 1 marca 2011, 12:24 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 1 marca 2011 o 12:26)
Tagi: BlackBerry, BlackBerry PlayBook, RIM (Research in Motion), wideo

Research In Motion, producent smartfonów BlackBerry oraz tabletu PlayBook, zaprezentowało film prezentujący biznesowe zalety tabletu.

Jim Tobin, Senior Vice President, Software & Business Services Unit, RIM, przedstawia te cechy tabletu BlackBerry PlayBook, które będą przydatne dla klientów biznesowych. Zwraca uwagę, że przy tworzeniu tabletu wykorzystano doświadczenie szefów działów IT, dla których między innymi przeznaczony jest BlackBerry PlayBook.


Źródło: RIM

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 1.03.2011 @ 12:32
Choć nie jestem zwolennikiem tabletów, ten prezentuje się nadzwyczaj dobrze (magia reklamy? ;-)).
Taki tablet doskonale nadaje się do prezentacji, pokazów itp. przez co, właśnie kierowany jest do biznesowych klientów.
Szkoda że nie jestem biznesmen, bo bym sobie kupił :D
nikki 1.03.2011 @ 19:42
Dla biznesmenów rzeczywiście dobre rozwiazanie. Tylko czemu wszyscy chca usilnie kopiowac Apple?
Podobno to cacko nie posiada modemu 3G, a szkoda. Chociaż z drugiej strony patrząc na wygorówane ceny padów wolę już do korzystania z internetu używać telefonu z dużym wyświetlaczem.
Jacek85 1.03.2011 @ 23:34
Ciekawe czy opisywany tablet zyska popularność w Polsce, ponieważ z tego co mi wiadomo telefony Blackberry nieczęsto są kupowane przez Polaków. To wina słabej kampanii reklamowej? (o ile takowa była :) )
Wanda 1.03.2011 @ 23:47
Jacek85 - nie zyska, BB w Polsce nie istnieje i to się nie zmieni. W ostatnim raporcie o tym czym Polacy przeglądają mobilny internet było to widać. Szlak powinny przetrzeć korporacje, ale one korzystają z innych rozwiązań, które były u nas wcześniej obecne. Z punktu widzenia rynku klientów indywidualnych dla BB Polska to nadal trzeci świat.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Epic React... 19.04.2018, 09:31