PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Blueconnect: Studencki Internet na kartę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/blueconnect-studencki-internet-na-karte-6762.html
QR Code
Blueconnect: Studencki Internet na kartę

Mariusz Burski, 3 grudnia 2009, 17:25
Tagi: Blueconnect, Era, internet mobilny, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Od 4 grudnia 2009 roku, sieć Era wprowadza ofertę dostępu do Internetu dla studentów.

Pakiet "Studencki Internet na kartę" składa się z: startera o wartości 25 zł oraz modemu ZTE MF100. Początkowo oferta będzie dostępna tylko w największych miastach studenckich w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Lublinie. Od 10 grudnia oferta zostanie udostępniona w sklepie internetowym Ery oraz w pozostałych punktach sprzedaży.

Cena zestawu to 199zł. 100kB przesłanych danych kosztuje 3gr.

Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

asasa 4.12.2009 @ 11:27
taki sam koszt jest w zwyklym starterze blueconnect. Ogolnie jezeli ktos chce tylko korzystac z komunikatora to polecam. W innym przypadku lepiej wziac cos na abo.
Bo 24zl mamy 80mb transferu, gdzie za 29zl w play mamy teraz 2gb.
yet 5.12.2009 @ 19:44
No tak ale to jest w pełni mobilny internet i jeżeli ktoś potrzebuje na wyjazdy itp aby mieć po prostu dostęp do netu to oferta jak najbardziej. A internet w Play zasięgiem nie grzeszy....
@mona 7.12.2009 @ 20:07
W tej ofercie dostaje się tani, dobry modem bez simlocka. Do tego dużo hot spotów, czyli w ośrodkach studenckich, jak Kraków, Warszawa, w wielu miejscach można siorbać net za darmo.
Kadabra 8.12.2009 @ 08:31
faktycznie, na cenę modemu narzekać nie można. A jako studentka przyznaję, że mobliny net w tym wydaniu mnie interesuje :)
zenong 8.12.2009 @ 13:27
Dobra cena modemu, potrzebuję właśnie laptopa na wyjazdy do miast, widzieliście listę hotspotów? Jest tutaj: http://www1.era.pl/hotspot/hotspot.php?type=0 W większość nawet małych miast można korzystać z netu za darmo.
@podszyszkownik 20.12.2009 @ 20:28
Tegoroczne podwójne doładowanie obejmuje też ofertę Blue na kartę, więc można nabić sobie kartę z kilkumiesięcznym okresem ważności i stawkami mniejszymi o połowę.
geo1212 12.01.2010 @ 15:13
TRAGEDIA TOTALNA-BADZIEWIE. PŁACISZ ZA NIC DOSŁOWNIE,NAWET CIĘŻKO ODEBRAĆ MAILI NIE MÓWIĄC O INNYCH STRONACH!!!SKŁADAŁEM REKLAMACJE ALE OCZYWIŚCIE NIE UWZGLĘDNILI!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!
NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16